Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezzem rosszul magam, amiért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezzem rosszul magam, amiért tetszenek az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Szóval engem nem igazán tudnak lekötni a 18 éves srácok, sokkal inkább az idősebbek felé hajlok. Valamiért sokkalta jobban érdekel az ő gondolkodásuk, mint például egy fiú osztálytársamé. Tudom, hogy sokak szemében ez elítélendő. Még az egyik barátnőm sem értette. :D

2021. febr. 22. 18:08
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Pontosan hány év különbség nálad az az idősebb ?
2021. febr. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem gáz,míg nem foglalttal kezdesz.
2021. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez valahol normális, magamon is látom hogy egy férfi tényleg nagyjából 30 éves korára, vagy afölött kezd el effektíve férfi lenni, addig a legnagyobb jóindulattal is csak fiú, vagy srác:D Ha megnézem a 10 évvel ezelőtti önmagamat, elképesztő a különbség érettségben, gondolkozásban. Egzisztenciálisan is arra úgy azért lehet számítani hogy egy 30 éves férfi jobb helyzetben van mint egy 20 éves, és bizony ez is fontos.
2021. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
100%
Nekem mindig idősebb barataim voltak, az első komolyabb pasimnál 12, a mostaninál 12 év van közöttünk.
2021. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul semmiképp ne érezd magad, viszont így nehezebben fogsz társat találni a szűkített feltételek miatt. Nem lehetetlen persze, csak nehezebb... És ha megtalálod, ne mások véleményére hallgass! Boldog csak azzal lehetsz, aki a te elvárásaidnak felel meg, nem a barátnőidének. Egyébként milyen korosztályban gondolkodsz?
2021. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én idősebb vagyok, akkor tetszem?
2021. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%

#3


Ezzel aztán nagyon nagy újdonságot mondtál, hogy egy 30 éves férfinak jobb az egzisztenciája, mint egy 20 évesnek...


Ezzel te is csak azt igazolod, hogy a fiatal lányok többségében valóban a jobb anyagi helyzetek miatt vonzódnak idősebb pasikhoz...

2021. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
PL te 18 vagy én meg 28? :D vagy ilyen 50-60 éves palikra gondolosz?
2021. febr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
8-asnak is igaza van, mi a korhatár nálad? Mert az, hogy idősebb nálad, az még sok mindent nem jelent...
2021. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kicsit vicces, hogy a való életben az ilyen 18 év körüli lányok szinte mindig velük egyidős, vagy max 4-5 évvel idősebb sráccal vannak együtt, a GYK meg tele van sorozatosan az ilyen kérdésekkel... Ma már például ez a 2. ilyen kérdés itt.
2021. febr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!