Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek már nem érdeklem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Február elején elkezdtem beszélgetni egy lánnyal és szinte felváltva kerestük egymást, minden nap beszéltünk valamennyit, valamikor többet, valamikor kevesebbet. Most viszont kb 1 hete ő sosem keres, csak én őt. Ilyenkor mindig válaszol, de magától már nem keres. Azt jelenti, hogy nem érdeklem és hagyjam?

2021. febr. 24. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem így indult,és jött a "legyünk csak barátok" szöveg. Hagyd
2021. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rád unt talan elkelet volna hivni valahova
2021. febr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. Hova? Nincs nyitva szinte semmi.


Ilyenkor inkább írná meg, hogy hagyjuk, kevésbé lenne rossz mint így

2021. febr. 24. 17:35
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem hogy miért nem mondanak semmit,nekem sem mondtak.... azthiszik hogy én olvasok a gondolatába a lánynak vagy mi???? Játszák a nagy lányt,közbe meg sehol semmi,amikor meg komoly helyzet lenne megse szólal,kihátrál... :DDDD
2021. febr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő ezt csinálja, ha észre veszi hogy "kaparsz" érte le sem szarja a fejed...szerintem hagyd ne keresd.
2021. febr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Viszont az fura, hogy amikor én keresem akkor megint jókat beszélgetünk. Akkor már szarna le olyankor is és egyértelműbb lenne, hogy mit akar, mert ez így szörnyű. Megpróbálom, hogy nem keresem egyáltalán, köszi a válaszokat.
2021. febr. 24. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne keresd,ha érez valamit irántad úgyis érdeklődni fog ha 1hónap után akkor akkor,ha pedig 1hónapot túllépte szerintem zárd le,1-es voltam


BlueRex

2021. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#3 sétálni is lehet, kikértek egy elviteles kávét és ennyi, beszélgettek, sétáltok mondjuk egy parkban, tónál vagy akár csak a városban. Ne legyél már ennyire fantáziátlan.
2021. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!