Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Le akarok feküdni a barátommal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarok feküdni a barátommal, de félek a terhességtől,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve vagyunk együtt, mind a ketten szüzek vagyunk. Ő is és en is már akarnánk a dolgot, de én eléggé félek a terhességtől. Nyilván védekeznénk, de még így is parázok. Mennyire egészséges félni az első előtt?

2021. febr. 27. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy bizonyos szintig egészséges, de ne vidd túlzásba, mert úgy nagyon nem fogod tudni elengedni magad. És nem lesz jó a szex sem, ha ráparázol.
2021. febr. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tènyleg fel vagy rá kèszülve, ne fèlj. Èn már elkövettem egy párszor azt a hibát hogy minden aktus után teszteltem meg paráztam..de semmi èrtelme, azèr nem ilyen könnyű teherbe esni😅 ha vèdekeztek, egyátalán nincs mitől fèlned, csak èlvezd.
2021. febr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha használtok óvszert nem lesz baj, pláne ha ráadásként megkéred, hogy vegye ki mielőtt elmegy. 30F
2021. febr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet, de nem biztos, hogy az első pár alkalommal a félelem miatt nem tudod magad úgy Isten igazából átadni az élvezeteknek, de idővel belejössz.

Fontos, hogy behatolás előtt eléggé nedves légy, a fiú óvatosan hatoljon be.

A szűzhártya átszakadása egyénenként változó (fájdalom), de eddig még mindenki kibírta.

2021. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódtok, akkor lehetséges bizonyos fogamzásgátlási módokat kombinálni. Pl. óvszer+spermicid. Vagy ezekhez még jöhet a megszakítás, fogamzásgátló tabletta és akár a pesszárium is, valamint időzíthetitek akkorra az együttlétet, mikor valószínűleg nem vagy fogamzóképes. De a pesszáriumhoz meg a tablettához orvos kell, mert ő írhatja fel. 0% sosem lesz a terhesség esélye, ha volt aktus, de nagyon picire le lehet vinni. Gondolom, attól se rettegsz folyton, hogy véletlen a fejedre esik egy zongora, pedig annak se 0% az esélye.
2021. febr. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha lenne csajom és így lenne a helyzet, akkor én megpróbálnám csak análba.
2021. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azóta már megtörtént. Egyébként szerintem az elején minden lány retteg ettől, aztán pár hónap múlva már a megszakításosba is belemegy csak hogy jobban élvezze.
2021. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!