Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lóg annyi tini a McDonal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lóg annyi tini a McDonalds körül?

Figyelt kérdés
pédául a Móricznál
2021. febr. 27. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert meleg van, olcsó a kaja és senki nem szólja meg őket ha egy sajtburger meg egy kis sültkrumpli felett öten ülnek két órán keresztül.
2021. febr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem azért mert az a "menő"

És ha instagramra nap mint nap olyan képeket raknak fel, hogy a mekiben vannak, azt hiszik mindenki menőnek gondolja őket

2021. márc. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert csórók és nem telik Burger Kingre vagy KFC-re.
2021. márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%

Én mondjuk kajálni szoktam ott lenni mert a mekis kaja a kedvencem, nem kell túlgondolni.

#3-as egyébként a burger kinget meki koppintásnak tartom, a KFC meg szimplán nem izlik, eszem ágában sem lenne ott enni.

2021. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért csodálkoztam, mert amerikába a McD nem menő. Ott az a leglja. Nálunk meg van gyros/falafel/baklava ami sztem sokkal jobb és még olcsóbb is. De hát ők tudják. Ja meg sokan nem is esznek ott csak cigiznek meg "lógnak".
2021. márc. 2. 07:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 még szerencse hogy a BK alakult meg hamarabb. :D
2021. márc. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk én csak MCdriveba szoktam menni általába, fejenként 8-10 bureszt betolunk az arcba aztán indulás a harcba. Szegeden rókusin megvesszük a kajcsit rakparton kocsiba megesszük aztán úgy tele leszünk hogy ki se tudunk szállni.
2021. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ingyen wifi miatt
2021. ápr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Valamiért Magyarországon ez a legelterjedtebb gyorsétterem a tinédzserek körében, valószínűleg azért, mert sok üzlet van, így mindenki talál a közelében egyet, olcsó a kaja és nem dobnak ki két óra ücsörgés után sem, van fűtés, be lehet ülni beszélgetni, a legalkalmasabb időpontokban nyitva van stb.

Nem tudom ez miért zavar, legalább nem máshol gyülekeznek ahol emiatt hosszabb ideig kéne sorban állni.

2022. jan. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!