Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért álmodok még mindig vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért álmodok még mindig vele mikor már vagy 2 éve nem is láttam?

Figyelt kérdés
Vagy 3-4 éve volt egy kiszemeltem, nagyon tetszett a srác. Soha nem beszéltünk meg semmi, tehát ezt csak ilyen plátói valami volt. Aztán elballagott, már vagy 2 éve nem is láttam, ennek ellenére ma is vele álmodtam. Nem értem miért. Nem érzem azt, hogy "nem lennék túl rajta". Nem is volt köztünk soha semmi, mégcsak beszélni se beszéltünk. Volt mással is ilyen?

2021. febr. 28. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt 1 hete, csak lánnyal álmodtam.
2021. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy lánnyal van így nem volt köztünk semmi, nem is lesz, de azért néha vele álmodok.
2021. febr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyan fura. Pedig nem is gondolok rá. Van egy srác akivel alakulóban van most valami és zavar, hogy közbe meg egy régi kiszemeltemmel álmodok.
2021. febr. 28. 14:54
 4/5 SIDLER22 ***** válasza:

Én a December 29-es petrinyai földrengéssel vagyok így.

Amióta megtörtént hetente legalább egyszer úgy kelek föl, hogy úgy érzem mintha megint mozogna a föld. Kb 1-2 percig érzem aztán elmúlik. Pedig nem is féltem tőle meg semmi. Mégis mindig visszajön és reggelente aggaszt.


Vannak ilyen dolgok...

2021. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 éve nem láttam exem és néha feltörnek az emlékek vagy vele álmodok aztán rommá iszom magam hátha elfelejtem, de időnként eszembe jut. Egyébként nagy esélyt látok rá hogy az élet úgy hozza hogy még lesz köztetek valami.

Nekem rengetegszer volt olyan hogy bele gondoltam hogy x lánnyal milyen jó lenne kavarni és pár hónapra rá random spontán futottunk össze egy nagyobb társaságba aztán keféltünk.

2021. márc. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!