Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, tetszenek a külsőleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tetszenek a külsőleg rosszfiús, belülről érzelmes fiúk?

Figyelt kérdés
2021. febr. 28. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Igen tetszik nekik, és most?
2021. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Nem szoktam ítélkezni, de általában ugye a tipikus rosszfiúk nem éppen az érzelmi intelligencia csúcsán állnak, (tisztelet a kivételnek) De! szeretem megismerni az embert mielőtt elődöntöm, hogy mi a véleményem róla, és hogyha azt látom, hogy normális, aranyos, semmi baj vele, nem bunkó, stb, akkor simán megtetszhet. Sok az előítéletes ember, és nyilván mindenkiben van egy első benyomás, amit az okoz, hogy ki milyen stílusú (rosszfiús, vagány vagy éppen elegáns, visszafogott, stb) de ez egyáltalán nem minden, sőt. Szóval igen, ha a belsőddel minden rendben és a szíved a helyén van, akkor simán.

16L

2021. febr. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kisördög1 ***** válasza:
0%
Ez egy elég átlátszó húzás. Gondolod most majd sorban állnak a csajok hogy randizz velük?!
2021. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kisgöncöl ***** válasza:
60%
Nem
2021. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
31%

Igen. Ez csak az én veleményem, csak a magam nevében beszélek!! Nekem nagyon tetszik amikor egy fiú rosszfiús és úgy is viselkedik, de azért érzelmes is és néha aranyos is. Mármint, remélem érthető amit írok. Egy fiú legyen kemény és határozott, de néha jobb ha egy kicsit jobban érzelmes és aranyos.


16L

2021. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Amugy ez a "rosszfiús"/"badboy" dolog ez kinek mi egyébként? írja már le valaki privátba hogy konkrétan mi számít annak. Csak mert szerintem azokról a komolytalan kisgyerekekről van szó akik nagy hypebeastek és játszák az elérhetetlent a lányoknál közbe meg agyban is nullák és az életben is elesett taknyok.
2021. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!