Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátom születésn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom születésnapjára?

Figyelt kérdés

Tortát sütök, az alap. Előszőr egy személyre szabott puzzle-re gondoltam amire a rottweilere van nyomtatva. Ezt kicsit bénának érzem.

Másik opció pedig az lenne, hogyrégóta mondja, hogy szeretne napszemüveget. Ebbe pótolnék bele egy bizonyos összeget és együtt elmennénk megvenni. Ez jó lenne? Ha valakinek van bármi jó ötlete azt szívesen várom:)



2021. febr. 28. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
8%

A torta az király, mellé pedig inkább a napszemüveges dolgot válaszd sztem, mert ilyen idősen nem tudom, ki szeret puzzleözni, lehet, hogy a barátod épp szeret, én pl. elég nyűgnek érezném, ha puzzleöznöm kellene :D


Bár egyébként ez a szemüveges dolog is kicsit furcsa, hogy akkor pénzt adsz neki, de ha nektek nem az, akkor oké.

2021. febr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha el. Mondod, miket szeret, hobbik, dolgok, ilyenek... Akkor tudok segíteni, de így elég nehéz. Maximum a napszemcsis ötlet. A puzzle tényleg bénácska.
2021. febr. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kisgöncöl ***** válasza:
8%
A torta és egy bögrére a kutyusa képe nyomtatva. Vagy ha van közös képetek, akkor azt nyomtasd rá, ajándékboltokban csinálnak ilyet.
2021. márc. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj neki bögrét, az a legbénább ajándék. Puzzlet csak akkor adj neki ha szeret puzzlezni. A torta és a napszemüveg jó ötlet.
2021. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!