Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy làny, akinek nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy làny, akinek nem tudom a nevét. Hogyan találhatnám meg Facebookon?

Figyelt kérdés

Csak annyit tudok, hogy melyik városban lakik. Sajnos élőben nem mernék vele beszélni, viszont annyira tetszik, hogy muszály vele beszélnem.

Hogyan találhatnám meg?🥺🥺


2021. febr. 28. 23:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%

Sehogy...

Max megkeresed a város csoportot és végig nézed a tagokat hátha megtalálod...

2021. febr. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
A keresztnevét sem tudod? Mert ha azt be írod, meg a települést a keresőbe, akkor ki fogja dobni a lányt. Vagy pedig ha ismersz néhány barátját vagy egyet akár, akkor nézd meg az ismerősei közt hátha. Sajnos név nélkül nem megy könnyen.
2021. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Facebookon lehet város által keresni embereket vagy esetleg közös ismerősötök nincs?
2021. febr. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már reggel is kb 1 órán keresztül kerestem, de sajnos semmi.
2021. febr. 28. 23:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos semmit nem tudok róla, azon kívül, hol lakik. A Facebookon az egész ABC-t végigpróbáltam, de semmi.
2021. febr. 28. 23:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez sajnos el úszott.
2021. febr. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére azt tudom, hogy panelházban lakik, és azt is, hogy melyikben, de a kaputelefonon van vagy 50 név, és hülýének néznének, ha elkezdeném leírkálni :/
2021. febr. 28. 23:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fotózd akkor le. Vagy ha valaki jön ki onnan, kérdezd meg hogy melyikben lakik a csaj, írd le hogy néz ki...stb, és majd megmondják, hogy hanyast hívd.
2021. márc. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8

Tényleg, el is felejtettem, hogy letudom fotózni!


Akkor majd holnap kiírom, mire jutottam. Jó éjszakát nektek!

2021. márc. 1. 00:10
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Hát bocsi,de én megnem mondanám hanyasba lakik még ha ismerem akkor se...


Ki tudja épp milyen beteg állatot küldök fel hozzá.


Szerintem ha annyit nem beszéltetek akkor meg minek? Főleg ha hozzá se mersz szólni?


Szerintem ne zaklasd... Elég ilyesztő tud lenni az ilyen

2021. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!