Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak tetszik egy lány, akkor ők is ugyanúgy kibeszélik mint amikor egy lánynak tetszik egy srác?

Figyelt kérdés
Ők is úgy elvannak vele mint a lányok? Például képzeld el láttam xy-t. Vagy ha például a fiú egyik barátja látta a lányt akkor ő is elújságolja neki hogy képzeld láttam a csajod vagy csak mi vagyunk ilyenek hogy mindenről beszámolunk a barátainknak?

2021. márc. 2. 13:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Valószínű hogy igen. Vagy nem 🤷‍♂️ Szerintem ez emberfüggő.
2021. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem teljesen úgy mint a lányok, de igen valamennyit beszélünk erről:D
2021. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A barátaitok nektek beszámolnak arról ha látták a lányt aki tetszik nektek?
2021. márc. 2. 13:52
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de nem vagyunk egyformák. Ilyesmiről nem nagyon szoktunk beszélgetni, inkább a kocsikról.
2021. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Annyit mondanak hogy kiről van szó és puszi, nincs közöm hozzá.
2021. márc. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem igazán, néha annyi hogy mit csinált az ágyban meg hogyan csinálta...de nem annyira mint a nők, hogy mindent kiteregetnek a másikról.
2021. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Unokabátyjámmal beszélem ki,barátokkal stb soha. Max ha múltidős a dolog.
2021. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem.
2021. márc. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
amikor jártam egy sráccal, megkérdeztem tőle és azt mondta, hogy soha. Vagyis így szoktak de olyan csacsogást mint a lányok biztosan nem, csak így nagyvonalakban. Van e valaki a fronton, mit akarsz tőle, ki az, meddig jutottatok stbstb de nem részletekbe menően. (sajnos...:) )
2021. márc. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
miért sajnos?
2021. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!