Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miul kérdése:

Normális hogy ennyi idő után is még mindig a bosszún lovagolok?

Figyelt kérdés

Vagy fél éve lesz már hogy nem vagyok együtt az adott sráccal akivel előtte vagy 2 évet jártam úgy hogy sose csaltam egyszer és mindig őszinte voltam hozzá ..mondhatni olyan is volt a kapcsolatunk hogy mindent elmondtunk egymásnak , legalább is én azt hittem. Nekem ő volt az első még én neki nem is tudom hanyadik..

A csaj akivel ő most együtt van , a lányt még anno én szembesítettem hogy a pasi velem őt csalja még fordítva szintúgy. Mondhatni kész poén volt hogy én ezt a csajt próbáltam vigasztalni egész karácsonykor és új évkor mert ő ott fetrengett a takonyban , még én nekem hogy voltak már ilyen dolgaim ezzel a sráccal hozzászoktam hogy ilyen és hogy ilyen dolgokat tesz .. reméltem hogy így szétszakítom őket , mert a fiú részéről is látszott hogy jobban szereti ezt a lányt mint engem régebben. Ám nem sikerült a végén ugyanis ez a csaj annyira idióta hogy inkább van egy sráccal és szenteli rá normál idejét , még az összes más lánynak a fiú kiteszi a nemi szervét ...

Annyi a lényeg hogy a múlt miatt nekem is lenne ezzel a sráccal egy kis elszámolni valóm , nem is csak amiatt mert régebben még értéktelennek is nevezett holott az a csaj éppen hogy nem k@rváskodik az utcán , a csajjal szemben meg amiatt mert ő is megbántott egy csomó szor holott még én próbáltam segíteni neki is..

Azon gondolkodtam hogy felhackelem mind a kettőt , viszont nem tudom ha esetleg olyan képek kerülnének ki a lányról vki másnak vagy nem tudom ..van pár ötletem, büntethető lennék akkor is ha az ő facebookjáról küldenem ki másnak azokat a képet az ő gépéről ? Mármint ez olyan mintha ő lett volna olyan k@baszott szerencsétlen hogy megcsalja a srácot xd

Ez normális hogy ilyen jár még mindig az agyamban és nem hagyom a karmara hogy visszakapják amit adtak?



2021. márc. 2. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább hagyd a karmára. Ne akard hogy megbüntessenek.
2021. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
egyet értek az elsővel, bár megértelek, én is néha kibelezném valamelyik ex csajomat :D csak nem teszem veri őket hála isten az élet már.
2021. márc. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a f*szba lehet az, hogy annyi informatikai tudásod van, hogy feltörd a facebookját a csajnak, de írni meg nem tudsz? Mielőtt bosszút forralnál, inkább a helyesírásra, és a fogalmazás koncentrálj, mert szinte olvashatatlan, és érthetetlen, amit itt leírtál.
2021. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Telón keresztül írtam , nyilván nem fogok egy forgalmazást írni és folyamatban visszatekerni hogy újra olvassam amit azelőtt írtam de azért köszönöm , nyilvánvalóan te akkor biztosan jobban tudsz mindent xd
2021. márc. 2. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira értenél a hackeléshez, nem úgy fogalmaznál hogy "felhackelem", másrészt nem, nem lehet feltörni a Facebook-ot. Illetve de, mert semmilyen biztonsági rendszer nem tökéletes, de neked nem fog menni. Honnan tudom? Ha boldog-boldogtalan feltudná törni, szerinted mégis ki használná?


Belőled most sugárzik a bosszúvágy, mert az exed megcsalt, sőt, az a lány akinek még te segítettél most a barátnője. Érthető és logikus. De ne akarj velük kicseszni, többet ártanál magadnak. Karma ide vagy oda, lényegtelen. Majd találsz jobbat. Menj ki az utcára, boxolj bele néhány fára aztán pedig sírj át egy egész napot, két hónap múlva pedig már nem is fogsz emlékezni arra, hogy mit terveltél ki most.

2021. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 biztosan jobban tudok mindent? Lehet. Az biztos, hogy tudom, hogy hatalmas hülyeség, amit kitaláltál. Attól még, hogy az ő facebookjáról csinálsz valamit, még te leszel a büntethető. Nagyon egyszerű lesz majd bizonyítani, ha bármit csinálsz, hogy te voltál, az ő profiljáról. Ha látja, hogy bárki feltörte a fiókját, és esetleg büntetendő dolgot csinált, és feljelentést tesz, akkor a rendőrségnek elég csak lekérni a facebooktól a profilra vonatkozó bejelentkezési adatokat. Ebből már meg is lesz az IP-cím, amiből látni fogják, hogy tényleg nem ő használta éppen a facebookot, és meg is lesz nekik a készülék IP-címe, amiről te beléptél, és ebből már a lakhelyed is meg lesz. Remélem megértetted, és többé nem találsz ki ilyen hülyeségeket.
2021. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó , na itt látszik hogy te sem tudsz mindent , keress egy njrat nevű féreg program után , olyan trojan programokat mint az bevallom nem baba munka de nem is érdekfeszítő megalkotni , igaz időbe telik de megvan a hatása azzal hogy ha kész . Szimpla lényeg hogy egy képbe belerakod a patkány vírust és azt utólagosan tavbbitod a célszemélynek , ezen keresztül ha csak megnézi vagy letölti már bent is vagy a gépébe , jó formán az ő gépén keresztül tudsz belépni a személyi fiókjába .. no kérem mi a lényeg , miután megcsináltam amit akartam szépen csak törlöm a képet illetve a vírus fájlt megkeresem gépéről és törlöm , nincs nyom azzal kapcsolatban hogy egyáltalán vki hozzá is nyúlt volna a gépéhez és nincs is idegen IP cím mivel a Facebook belépésnél végig az ő gépéről érzékelte a folyamatot :D

Ezután már csak azt lehet elmondani hogy magamutogatásra vágyott hogy ha olyan képekhez nyúlok és még ő örüljön ha a rendőr nem viszi el 👏

2021. márc. 4. 00:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire értesz ehhez, miért teszel fel kérdéseket? Egyébként ugyanúgy lenyomozható leszel... Ha azt mondom Kali Linux, vagy azt hogy Tor hálózat sejtem nem mond semmit... Kitervelted, remek. Akkor csináld meg. Miért tartanánk vissza? A rendőrségnek pedig majd mondd azt, hogy tehát az ő gépéről történt mindez! ...miközben egy másik eszközről volt vezérelve...
2021. márc. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Laylah ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy, kérdeő, nőj fel és lépj tovább, különben egész életedben ezen a szinten ragadsz.
2021. márc. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!