Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen a fiú ideálotok?

Figyelt kérdés

Mit néztek meg először egy fiún, illetve van olyan, ami különösebben tetszik egy fiún? (Hajszín, tetkó, ilyesmi)

Életkort is írjatok



2021. márc. 3. 00:20
 11/98 anonim ***** válasza:
91%
Az arcát nézem meg először. Azon belül a szemeit és az állvonalát(szeretem ha jól látható, szépen körvonalazó). Aztán a haját. Azt szeretem a rövidre van vágva, vagy nem egész rövid és dús. Az mindegy h egyenes-e, de ha természeténél fogva göndör, az nagyon tetszik.:))
2021. márc. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/98 anonim ***** válasza:
93%

Elsőnek mindig az arcát nézem meg.

Ami különösebben tetszik a kék szem, barna göndörebb haj.

Legyen magasabb nálam. (bár szerintem nálam majdnem minden fiú magasabb)

A piercingek nekem nagyon tetszenek, de ne legyen majdnem mindenhol.

2021. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/98 anonim ***** válasza:
86%

Arc, kisugárzás, ápoltság, testalkat, éppen ebben a sorrendben

És legyen nálam magasabb, sportos, erős, csak úgy alapjáraton férfias. Inkább legyen kicsit duci mint gebe, az a legrosszabb.

A belső a legfontosabb egyébként, de hogy valaki okés legyen legalább, az túl összetett ahhoz hogy leírjam.

2021. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/98 anonim válasza:
94%
Mosoly és szem szokták mondani hogy a szem a lélek tükre. 21L
2021. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/98 anonim ***** válasza:
93%

Elsőnek mindig a szemét nézem. Az nagyon sok mindent elmond egy emberről. A következő, az a haja. Nekem személy szerint a hosszabb hajúak jönnek be, de ez nem kizáró ok. Szín nem számít. Testalkatra ne legyen egy fogpiszkáló azért, illetve nagyon NEM bírom az izomagyúakat. Mivel én is 150 cm magas vagyok, ezért nem szeretnék magam mellé egy magas srácot. Volt már benne részem, és köszönöm, elég volt.

Öltözködés... Rosszul vagyok az olyanoktól, akik csak, és kizárólag full márkás cuccokba nyomatják, és ezzel próbálják előadni a nagymenőt. Ezzel NEM azt mondom, hogy aki megengedheti magának anyagilag, az rossz ember, és ezért utálnám, hanem egyszerűen annyi, hogy attól még nem kell elszállnia magától, mert egyáltalán nem a ruha teszi az embert.


Egyébként a külsőt inkább felülírja számomra, hogy ott belül ki milyen ember valójában. A személyisége, és hogy hogyan áll egyes témákhoz stb...

2021. máj. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/98 anonim ***** válasza:
91%

15-ös vagyok.

Az előbb lemaradt..


17L

2021. máj. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/98 anonim ***** válasza:
21%
Nekem az tetszik ha retkes nem árt ha az úriember rendelkezik szemmel és szájjal és legyen magasabb mint egy újszülött
2021. máj. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/98 anonim ***** válasza:
95%

Én egy fiúnak a szemét és mosolyát nézem meg először, na meg a haját. Ideálom nincsen (legalábbis nem tudok róla :D), eddig még nem volt olyan hogy a három dolog közül egyik sem tetszett valakin :) A tetkóval semmi bajom, főleg ha ízléses, akkor még szexi is lehet. A piercing már más, ritka az olyan hogy az fog meg valakiben..

Az előny ha magasabb nálam (170+ centi) de a legfontosabb hogy pozitív kisugárzása legyen :)

18L

2021. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/98 anonim ***** válasza:
88%

Amit elsőnek megnézek, az a szem. Ha az megfog, akkor a srácnak nyert ügye van nálam, ha nem, akkor sajnos ez ennyi.

Az ideálom egyébként a tipikus déli pasik, napbarnított bőr, szálkás test, szőke fürtös haj, kék vagy zöld karakteres szem, viszonylag magas, szép mosollyal.


Talán ezért vagyok szingli...

2021. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/98 anonim ***** válasza:
80%

Nekem baromira tetszik egy fiú kinézetén, ha éles az állkapocs vonala (nem tudom magyarul ezt hogy hívjuk, angolul jawline), ha különleges szemszíne van (kék és zöld tetszik a legjobban, főleg ha élénk), és sötétebb, napbarnított bőre. Az arc nálam fontosabb tényező. A fejformát tekintve inkább a négyzetes jön be mintsem a hosszúkás. A hajszínből is a sötétebbek jönnek be jobban. Testalkatra a sportos, de nem az az agyongyúrt izompacsirta. A magasságot tekintve bejönnek a magas fiúk, de nem kell 2 méteresnek lennie, csak nálam legyen magasabb (ami nem nehéz, tekintve hogy átlagos - majdnem alacsony - testmagasságom van).

A belsőt illetően legyen nyugodt, érett, intelligens, rendelkezzen az enyémhez hasonló világnézettel, lehetőleg egyezzen a humorunk, legyen bölcs, elfogadó. Ugyanakkor tudjon kicsit őrült is lenni ha kell, legyen figyelmes és gondoskodó (tehát jó apa). Ami alap, hogy legyen őszinte és hűséges.

Lehetséges, hogy kicsit magasak az elvárásaim:D

2021. aug. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!