Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan húz fel az a tény,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan húz fel az a tény, hogy a jelenlegi barátomnak az exével kint van egy közös kép az instagrammon?

Figyelt kérdés

Kettőjüknek igen fura kapcsolatuk volt... A srác nekem azt mondta róla, hogy imádta a lányt, de tenni nem igazán akart érte. Ennek ellenére egy rövid ideig együtt voltak, csak nem igazán működött köztük a dolog. Heves és vak rajongás jellemezte azt a kapcsolatot, a fiú szemszögéből biztosan.

Csúnya véget ért. Ennek nagyjából 10 hónapja.

Azonban a lány oldalán még mindig kint van egy nagyon ölelkezős szexi fotó, amiről süt, hogy épp együtt vannak, ami már régen nem igaz.... És picit kellemetlennek érzem az egészet.

A fiú és a lány elvileg nem nagyon beszélnek, max csak elvétve (legutóbb egy hónapja amikor a lány rá írt) az is csak ilyen felszínes"Hogy vagy? Jól vagyok."...-ból állnak.

Abban biztos vagyok, hogy a fiú elengedte a dolgot, és épp engem szeret. Mindenkinek van múltja és ez teljesen rendben van, de kicsit utálatos dolognak érzem, hogy miért kell az a kép... Próbáltam rá utalni, hogy annak örülnék ha lekerülne, erre pedig csak annyit mondott, hogy őt az a csaj annyira nem érdekli, hogy nem fog ő ezzel foglalkozni... Felkeresni a csajt saját akaratából.

Ti mit gondoltok?



#ex #Instagram #exről kép
2021. márc. 5. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Ne legyél már ennyire féltékeny.
2021. márc. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Gondolom, a lány még reménykedik valamiben.

Viszont ha szeret téged ez a fiú, akkor én a helyedben nem foglalkoznék a fotóval.

2021. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak simán tetszik neki maga a kép és azért nem akarja leszedni. Ha meg igaz amire gondolsz, hogy a lány még reménykedik, akkor meg inkább sajnáld, hogy ez az egy kép maradt neki a fiúból akit szeret.
2021. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyit javaslok hogy fel se hozd ezt párodnak, tapasztalatból mondom hogy képes vitát generálni egy ilyen. Engem is nagyon zavart az ilyen, ráadásul exem szuleimek is voltak fent regebbi kepek róluk.. idővel elfogadtam és annál jobbak posztolgattam a jobbnál jobb közös képeinket:) tedd te is ezt és szard le az exét!
2021. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 paradicsom31 ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele? :D az én páromnak van elohivatva egy fotója, amin a volt barátnőjével motoroznak :D ki kéne most verjem a hisztit?
2021. márc. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát. Egyrészről, ő mondhatja, hogy nem érdekli, ne foglalkozz vele te se.

Másrészről, ha őt nem érdekli, benned meg rossz érzést kelt, miért nem lehet tenni érte?

Amugy a kapcsolatfelvétel kényelmetlenségét értem. Jelentgesd a képet több fiókról, hátha el lesz távolítva, és így kontaktolni sem kell a csajjal.

2021. márc. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!