Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! (12-18) Milyen külsejű...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (12-18) Milyen külsejű fiúk tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

A korotokat is írjátok oda légyszíves.

Képet és/vagy leírást küldjetek.



2021. márc. 6. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Egy szőrös talpú, yeti fejű, gorilla mellkasú, delfin orrú, elefánt fülű, zsiráf nyakú, egér hangú férfi az ideálom, ja és minimum olyan szakálla legyen, mint Kossuth apánknak is volt.
2021. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Az a fontos, hogy ne legyen dagi, a kis pocak belefér, mindenképp ápolt legyen, a hajszín mindegy, legyen nálam minimum 5 centivel magasabb, de 20-al ne. Meg ne szexre kelljek azonnal, várjon rám, udvaroljon. Sajnos legbelül tudom, hogy úgyse fog. 18L
2021. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#2 Légy egy kicsit bizakodóbb, sok rendes srác van :)
2021. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit macis, magas, barna szem, fekete vagy barna haj és ennyi
2021. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem ha kicsit edzettebb, imádom a göndör hajat és a gödröcskéket. Legyen ápolt, lehetőleg kevés pattanással, egy rendezett fogsor is nagyon nagy előny. A piercingeket és a tetoválásokat vagy imádom, vagy utálom, ez attól függ milyen fajta/stílusú és mennyi, de összességében a kevesebb néha több.

A barna szemek is gyönyörűek, de eddig az összes srác aki megfogott kivétel nélkül zöld, vagy legalább zöldes barna szemű volt, egyetlen egy volt, akinek inkább kékek voltak a szemei, de az is zöldes árnyalat. Gyönyörűek voltak *.*

Legyen nálam magasabb, bár az nem nagy kunszt, tekintve, hogy 155 cm vagyok. Viszont lehetőleg ne legyen magasabb, mint 182 cm, mert a nyakamat azért nem akarom kitörni.

Nekem őszintén szólva a szakáll meg a bajusz nem jön be, de ha olyan srácba esek bele, akinek van, nem zavarna.

18L

2021. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos testalkatú srác. Elbűvölően ragyogó szemekkel (ami nem kék) és aranyos mosollyal megáldva. 18l

Ui: több olyan dolog van ami, még egy két fiún külön tetszik. De azok a dolgok még inkább egyedivé teszik az illetőt. De ha már ezek meg vannak külsőleg akkor a többi már nem olyan fontos.

2021. márc. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2021. márc. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha csak a külsőt nézzük, barna vagy fekete haj, sűrű szemöldök, szép szemek, széles állkapocscsont, fehér fogak. Lehetőleg magasabb nálam, sportos, de nem kigyúrt test, a vékony, szálkás nemigazán tetszik.

(Ha ebből egy se jön össze de jófej, akkor el van felejtve, hogy néz ki :).)

16/l

2021. márc. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg főleg a kicsit hosszabb, sötétebb haj és a barna szem tetszik általában de vannak kivételek. Nem mondanám hogy a szemüveg is fontos de eddig valahogy mindig csak szemüveges fiúk tetszettek szóval lehet hogy tudat alatt vonz bennük valami. Fehérebb bőr és lehetőleg inkább vékony mint izmos legyen, az izmos is jó tud lenni de szerintem vannak olyan emberek akiknek nem áll jól annyira és az izmosnál sem a túlzottan kigyúrt kategória tetszik. Illetve nálam az is előny ha van egy kis stílusa a megszokott farmer-mintás póló kategórián kívül. Ja és természetesen fontos hogy ápolt legyen. Nem baj ha mondjuk van pár pattanása (nekem is van hiába használom azt amit a bőrgyógyász adott rá) vagy nem tökéletesek a fogai csak az összkép legyen jó. Amúgy a barátnőimtől már párszor megkaptam hogy elég fura ízlésem van, a tipikus göndör haj meg hasonló típusú fuckboy kategória meg a nem tudom milyen híres színészek akik kb mindenkinek bejönnek nekem sosem tetszenek.
2021. márc. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
legyen nálam idősebb, magasabb (18/L,176cm), kicsit macis, kék szem, barna haj, borostas, ami meg nagyon bejon a tetovalas
2021. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!