Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is elítélendő dolog, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is elítélendő dolog, ha egy 14 fiúnak van testi kapcsolata vagy csak akkor ha 14 éves lánnyak van?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy 14 éves kortól legális a dolog!
2021. márc. 6. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ, kivel. Ha egy harmincéves jó nő dug egy 14 éves fiúval, a népek irigykednek. Ha egy harmincéves férfi dug 14 éves lánnyal, felakasztanák.
2021. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

#1 A fiúra esetleg, a 30 éves nőt beteges ék tartanák.

Egyébként sokan elítélik, szerintem kalandhoz korai ez a kor, szerelemből esetleg el tudom képzelni 1-2 éves járás után.

2021. márc. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
81%
Természetes dolog, hogy a fiatalok kezdik felfedezni a másikat. Csak az nem mindegy, hogyan történik. Fontos, hogy legyetek tisztában bizonyos dolgokkal. Például a védekezés fontosságáról, nemi betegségekről stb.. nem szoktam mondani, hogy a net a barátod de esetlegesen a kamaszpanaszon tudsz tájékozódni ezekről a dolgokról
2021. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy korábbi válogatott focista (Nyilas Elek) 14 évesen lett apa. A nő idősebb volt pár évvel. Nem lett belőle botrány, a sajtó sem szállt rá a csajra.
2021. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem elitélendő hogyha van mögötte felkészültség. Ez persze nem csak a kamaszokon múlik de fontos hogy utánna járjanak érdekelje őket hogysmint. Talán ami miatt nem olyan jó korán nemi életet élni az szerintem az, hogy ilyen idős korban még eléggé gyermek az ember fia. Hozzám közelállóból kiindulva sokkal nehezebb kilépni a kapcsolatból vagy egyáltalán észrevenni hogy a testiségen kivül ramaty a lelki része
2021. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Csak a kamaszfiúk körében menő 30-as nővel szexelni, de hülyeség azt gondolni, hogy egy családapa táncolni fog örömében, mert az áltsulis fiának sikerült megdugni egy felnőtt nőt.
2021. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Az meg, hogy miből lesz botrány attól függ, hogy miből akarnak botrányt csinálni.
2021. márc. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%
Elítélendő. Szerintem. ✌️
2021. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!