Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ténylegesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ténylegesen elfoglalt és nem csak lepattintós szövegként mondja, akkor hogyan lehet hozzá közeledni?

Figyelt kérdés
Évekkel később rátaláltam egy lányra, kiderült, hogy ismerősök vagyunk Facen ezért ráírtam, emlékezett is rám, kölcsönös volt az érdeklődésünk, ő is kérdezett felőlem, és nem is szűkszavúan beszélt, válaszolt, jól kijövünk egymással, de nemigen jár fel. Élőben már nem találkozhatok vele "véletlenszerűen". Igazából annyit tudnék vele beszélni, míg elhívom valahová, csak még ahhoz nem ismer eléggé, így 100 %, hogy elutasítana. Ha jobban ismerne, talán szívesebben eljönne (gondoltam áthívom magamhoz egy italra, máshová úgysem lehet jelenleg). De egyenlőre kb annyi, hogy tudja a nevem és hogy osztálytársak voltunk általános suliban régen. Plusz még mivel kevés ideje van, nem is biztos, hogy ha jobban ismerne is eljönne velem akárhova. De ezt nagyon patt helyzetnek érzem, nem tudom, mit tegyek. Nem szeretném feladni. Tudna valaki valamit tanácsolni? (Én 19 ő 18 éves)
2021. márc. 7. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg érdekled, akkor találni fog időt rád. Úgyhogy hívd csak el. De ha ennyi idő kimaradt, akkor még beszéljetek, puhítgasd még. Próbáld meg kideríteni, hogy mitől olyan elfoglalt, miket csinál. Ha van olyan rendszeres tevékenysége amihez valamilyen módon tudsz csatlakozni - ez a fő kérdésedre a válasz - akkor csatlakozz. Pl szokott futni, vagy olyan hobbyt csinálni, amit megnézhetsz vagy kipróbálhatsz vele, ha ügyeket intéz ajánld fel a segítséged, hogy elkíséred, ilyesmi. Ugyanakkor lehet hogy nemet fog mondani arra hogy ő menjen fel hozzád először, lehet jobb lenne megpróbálni hogy te mész le hozzá, kerestek valami kiülős helyet, már nincsenek olyan hidegek, és akkor ott tudtok iszogatni, beszélgetni, ő komfortos helyzetben marad, te meg fel tudod oldani, és akár ott helyben megkérdezni a találkozótok végén, hogy legközelebb volna e kedve átmenni hozzád. Én ezekre gondoltam, sok sikert, majd írd, hogy mi volt :)
2021. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem először ne magadhoz hívd fel, mert attól megijedhet, inkább sétáljatok valamerre, kávézzatok egy padon, ilyesmik. Más nincs nyitva sajna 😔
2021. márc. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

gondoltam áthívom magamhoz egy italra - értelmes nő élből elutasítja az "ajánlatodat".

Én csak akkor mentem fel pasi lakására rögtön, ha szexelni is akartam - de abból nem lett kapcsolat, csak néha összejártunk.

Ok, kivétel a jelenlegi barátom, mert randi közben ránk szakadt az ég, és alap volt, hogy nem taxizok haza 30 km-t csuromvizesen késő este, úgyhogy felmentem hozzá, lezuhanyoztam, kaptam egy extra nagy köntöst a ruháim meg reggelig megszáradtak.

De az is alap volt, hogy ott, őelőtte felhívtam apát, hogy xy-nál alszok (névvel-címmel).


Randiötlet: menjetek sétálni, egy parkba, vigyetek elviteles kávét/teát, de jóidőben már simán piknikezhettek is (nálunk délutánra már sűrűn van 14-15 fok és napsütés)

2021. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!