Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 évesek vagyunk mindketten....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesek vagyunk mindketten. Általános iskolában osztytársak voltunk, jelenleg is tartjuk a kapcsolatot. Van hogy napi szinten beszélünk van hogy pár hétig semmi ez normális?

Figyelt kérdés

Csók már történt köztünk és ő többször is említette hogy lehetne több is. A fiú jóval több kiló mint én és engem ez egy kicsit zavar, viszont úgy érzem hogy kivánom és valamiért mégis érdekel de ettől nemtudok elvonatkoztatni

Mit kéne tennem?

18/L



2021. márc. 7. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Azzal, hogy több kiló nálad, nem tudom, mi a probléma, mert egy kis 40-50 kilós csajnál még szép, hogy több kiló egy fiúk, csúnya is volna, ha nem lenne. Itt nem inkább arra gondolsz, hogy ducika ez a te lovagod?

Egyébként ezt neked kell eldöntened, hogy el tudod-e fogadni, hogy ducibb pasival vagy együtt, vagy sem. Az, hogy hetekig nem beszéltek, lehet normális is, ha csak barátok vagytok, de ha össze akartok jönni úgymond, akkor már kicsit fura, vagy legalábbis én szinte naponta beszéltem azokkal, akikkel össze akartam jönni/összejöttem.

2021. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Szülei, nagyszülei is kövérek? Nem lehet ez a kövérség a génjeiben? Pajzsmirigy-problémák miatt is lehet valaki túl kövér is.

Nincs kedve lefogyni?

2021. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mehettek együtt futni, sétálni. Vagy ha összejönnétek lehet motiválnád, hogy egészségesebben éljen. Ha ez a gond. Ha egészségügyi probléma áll a háttérben akkor az már nagyobb gond.
2021. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell próbálni.
2021. márc. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadnod a sracot a sulyaval egyutt, ne akard feltetlen megvaltoztatni

Ha annyira bejon akkor eltekintesz az ilyen aprosagok folott mert ez kisse felszines egy dolog

2021. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

A jóval több kiló mit jelent??

Sejtem, hogy kövérségre gondolsz, de például én 178cm magas vagyok, 18 éves és 83 kiló. Ezt már túlsúlynak mondják, közben meg kockahasam van és vastag izmos bicepszem. A barátnőm 52kg és 167 centi.


Szerintem ha szereted akkor nem akadály a kövérség. "Ki kell próbálni". igaza van 4-esnek, itt nem fogja Neked senki megmondani, hogy már pedig rossz lesz, sőt azt sem, hogy a lehető legjobb! SImán lehet, hogy tök jók lesztek együtt. Próbáld ki, de ha nem megy, akkor viszont állj a sarkadra és mondd meg neki, hogy miért nem!

2021. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem döntsd el mi a fontosabb, a belső érték vagy a kinézet:(Kerékgyáros)
2021. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
130 kg korul van a srac es meg mindig tart ez a dolog hogy se veled se nelkuled
2022. márc. 3. 22:05
 9/11 anonim ***** válasza:
basztatok már? ha igen és nincs más jelölted vagy kiszemelted gyere vele össze, ha meg csak szexre kell mondd meg neki
2022. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9es vagyok. egyébként jól nézel ki? egy képet csatolhatnál magadról ide
2022. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!