Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret még?

Figyelt kérdés

4 hónapja, hogy szakítottunk.

Az első hónap nehéz volt. Rosszul éreztem magam kegyetlenül, aludni sem tudtam csak nagy nehezen.

Most mikor már túl vagyok rajta, eszembe sem jut és boldog vagyok. Arra keltem két héttel ezelőtt, hogy beszivezte Instán egy decemberi képem. Ami azért nem a mostaniak között van tehát, felment az oldalamra. Mellesleg hajnal 3kor. Én ki követtem nem beszélek vele meg semmi.Aztan a kérdés matricamra irt, hogy miujsag velem. Majd eltelt egy hét és újra beszivezte random egy képem, szintén az éjszaka közepén.

A kérdés az lenne, hogy szeret még, vagy a móka kedvéért csinálja csak. Illetve miért most kezdtem el neki hiányozni ha azelőtt kerestem, de nem érdekelte. Ne értsétek félre engem mar nem igazán érdekel, csak nem tudom mire számítsak. Fog írni ha hiányol vagy sem?

Ő a fiú.



2021. márc. 8. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is csináltam ilyet pont múlt héten, megnéztem a volt barátnőm történetét úgy hogy nem is vagyok az ismerőse (feloldotta a tiltást):D igazából én csak azért néztem meg, mert kíváncsi voltam mivan vele "remélem szarul van". Összejönni nem akartam már, és írni sem akartam. Viszont lehet nálatok más a helyzet és mégis csak akar valamit.
2021. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Részegen hányszor böngésztem exeim instáját és sziveztem be véletlen a képet úgy hogy nem vettem észre de neki leesett hogy csekkolgattam hajnalba...

Lehet berugott magányos volt és szeretet flash-e volt mint nekem szokott lenni.

2021. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!