Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves fiúk, nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves fiúk, nektek milyen lányok jönnek be a legjobban?

Figyelt kérdés
A külsőt és a belsőt is leírhatjátok, valamint azt még megköszönném, ha képet is linkelnétek.

2021. márc. 9. 01:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
33%
akiknek jó a segge és nem dagadtak
2021. márc. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Máté11223 válasza:
61%
Szia ! Hát legyen kedves, jót akaró , jó szívű ,gyakran vissza írjon szeresse a párját , cuki nem számít a fenék se a mell de azért egy picit perverzitása legyen 😉
2021. márc. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Kedves,aranyos,vékonyabb alkat,legyen egy kis hátsója,a nagy engem taszít,szép szemek.
2021. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Rendes, kedves és ne kergessen ki a világból. Ha ez megvan, a külső mindegy.
2021. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%

1.

Adom!

2021. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Legyen rendes, picit perverz természetesen ;), és így összességében az összkép legyen jó.
2021. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi, nem a kérdésre válaszolok (főleg lányként😅), csak többen írták, és nem tudom értelmezni, hogy kicsit legyen perverz... Ez mit jelent pontosan?😅
2021. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Felteszek egy egyszerű kérdést és lepontoztok XD. Ennyi erővel meg is válaszolhattátok volna, na mindegy.
2021. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Szia!

Külsőt nézve nagyon bejönnek a helyes arcú, igazán nőies vonásokat viselő lányok. Nálam mindenképp a hosszú haj játszik, főleg szőkés-barna és barna. Legyen karcsú, de ne nádszál, amolyan csont-és-bőr vagy fitnessguru.

Fontos, hogy ápolt legyen, nőiesen öltözködjön és ki tudja emelni a nőiességét. Nem zsánerem a szemüveg, de van egy gyermekkori 'nagy szerelmem' (persze nem az, de éveken át bolondultam utána, ma már csak jó barátok vagyunk) akinek nagyon jól áll és el sem tudom nélküle képzelni.

Ami taszít az a fogszabályozó (nem ítélem el azokat a lányokat, csak nem szeretem a látványt).

Belső értékeket nézve: legyen humora, legyen megértő, közvetlen és határozott. Merjen véleményt formálni és ki állni magáért, ne legyen az a törékeny-hallgatag tündérke, de sem a torka szakadtából hahotázó gengsztercsaj. Legyen családcentrikus de tudja elválazstani a szórakozást és a magánéletét minden egyébtől

2021. márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó az értelmes választ!

Ilyeneket várok még:)

2021. márc. 10. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!