Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti mit csinálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit csinálnátok, ha a fiú, akivel beszélgettek, ismerkedtek, meglátnátok, hogy instán és tik tokon r*b@ncos lányokat követ? L

Figyelt kérdés
Pl fehérneműben pózolgatnak meg táncolnak. Nincs rajtuk melltartó, felhúzgálják a pólójukat és arcokat vágnak hozzá. Ti folytatnátok az ismerkedést akkor is, ilyeneket követ? Nagyon bejön egy srác régóta, és végre el kezdtünk beszélgetni. Úgy jött le én is tetszek neki. Küldött egy vicces tik tok videót, és ha màr az oldalán vagyok, gondoltam rànézek kiket követ, és csalódtam benne...teljesen elment a kedvem, hogy folytassam vele az ismerkedést, pedig nagyon megörültem mikor írt :/

2021. márc. 11. 13:41
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem fogom keresni. Most már nem olyan, mint mikor elkezdtünk beszélgetni. Csak én írok magamtól, neki eszébe se jut, hogy rám írjon, meg magától keressen
2021. márc. 15. 10:01
 22/23 anonim válasza:
Azóta mizu?
2021. ápr. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem beszélünk, csak ritkán. Már nem nagyon érdekel
2021. ápr. 21. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!