Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltad valaha valamelyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltad valaha valamelyik exeddel az akkori párod?

Figyelt kérdés
Vagy kezdtél el többet érezni az exed iránt miközben már új kapcsolatban voltál?
2021. márc. 12. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az beleszámít, hogy találkoztunk az exel, akkor igen. De nem történt se kézfogás, se semmi.
2021. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Megtörtént, de nem volt jó vége.
2021. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem-exszel sem!
2021. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, és csúnya vége lett, megbántam. Lehetett volna több eszem.
2021. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem tudom hogy ez megcsalásnak számít e, de a barátnőmmel voltam egy discoban, aztán azt vettem észre hogy egy másik csajjal smárol...oda mentem, és mind a kettővel el kezdtem csókolózni.


Másnap meg féltékeny lett a barátnőm :D mondtam neki, hogy te is már szerintem 100x megcsaltál, az volt a válasz "hogy téged sem kell azért félteni". Meg olyan is volt hogy az ex barátnőmmel feküdtem le miközben volt csajom...nem volt semmi értelme.

2021. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mással sem, az exeimmel meg aztán végképp szóba sem jöhetne.
2021. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy kezdtél el többet érezni az exed iránt miközben már új kapcsolatban voltál?"

Ilyen volt. Vagy hát nem tudom, az az "új kapcsolat" inkább volt kavarás, tehát talán mégsem. :D Az exszel később kibékültünk, újra összejöttünk és habár idővel végleg szakítottunk, nem bántam meg semmit.

2021. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem. Szerencsére észnél voltam, és nem hagytam magam megcsókoln. A barátom (azóta a férjem) nagyon türelmes és megértő volt velem. Azt hiszem, ő az egyetlen, aki elhitte nekem, hogy részemről baráti volt a viszony az exszel. A férjem az egyetlen ember, aki tudja, mennyire fontos volt nekem a másik fiú barátsága és mekkora csalódás volt nekem, amikor világossá vált, hogy szó sincs itt barátságról. Azóta nem beszéltem a másik fiúval. És azóta nem hiszek a férfi-női barátságban.
2021. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
igen, de az akkori parom amugy sem volt normalis😂
2021. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!