Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá valakire?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá valakire?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit megláttam instán, egy suliba járunk és nagyon megtetszett.

Bekövettem, de nem követett vissza.

Hogy írjak rá? Mert a szia van kedved ismerkednin kivul semmi nem jut az eszembe.

Már ha egyáltalán érdemes ráírni



2021. márc. 12. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
11%

Figyelj én hazudok mindig mindenben rám ne hallgass.

Most is hazudok.

Talán kézzel.

Ujjakkal.

2021. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá nyugodtan! Az, hogy nem követett vissza semmit sem jelent. Próbálj valami egyedibbet kitalálni, mert ettől a van kedved ismerkedni, meg mizutól az ereit vágja fel! És ha már rá írsz, figyelj a helyesírásra, ne legyenek benne elírások! No ha ez megvan, írj rá, köszönj neki, szia! Mivel egy suliba jártok, így neked, Te félnótás kis idióta nagy mázlid van, mert van miről beszélni, kérdezd meg, hogy :

Szia! Hogy bírod az online oktatást? Nem hiányzik a suli?

Próbálj meg csak egy üzenetet irni egysezrre, mert ha szavakat irsz és 7-8 üzit akkor nyomulasnak veszi, ne valaszolj azonnal, hagyj 1-2-3 percet vagy tobbet. Add önmagad, ne kérdezz túl sokat, de túl keveset sem, ha elakad a téma és se ő se te enm tudtok ujat felhozni, akkor majd ráirsz holnap megkerdezed hogy aludt stb sok sikert!

2021. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Hát az a baj hogy eddig a negen való ismerkedés egyszer jött össze az se miattam.

Valahogy egyik lány sem érdeklődő

2021. márc. 12. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!