Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem érdeklem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem érdeklem annyira, vagy csak direkt húzza az agyam?

Figyelt kérdés

Beszélek egy lánnyal, sokat szoktunk nevetni meg mindenfélét csinálni, már a találkozót is tervezzük, ha enyhülnek a körülmények. Minden beszélgetés, közös tevékenység végén tervezzük a következőt, meg hogy milyen jó lenne. Azonban mindig van 2-3 nap, amikor hirtelen nem jelentkezik, majd újra feltűnik és folytatjuk onnan, ahol abbahagytuk.

Ezzel most csak húzza az agyam, vagy csak sok neki belőlem és kell egy kis pihenő?

Az is közrejátszhat, hogy 2 munkahelye van egyszerre, így hétköznap nem sok ideje van, de szerintem 1-2 szót akkor is írhatna.



2021. márc. 16. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Van pasija,vagy az exe erdekli meg vagy csak vki aki egyszeruen jobban erdekli.
2021. márc. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy melyik, de bizonyára nem érdekled annyira, ha nem jutsz eszébe annyiszor, és nem veszi rá magát hogy írjon neked. Nem jön neki az az érzelmi inger. Még ha húzza is az agyad, akkor is azt jelenti, hogy nem érdekled annyira, hogy törődjön azzal, mit mutat feléd, hogy esik ez neked.
2021. márc. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En lány vagyok és szerintem azért nem ir minden nap mert nem akar tolakodo lenni és rajtad logni állandoan. Kell egy kis tartás a lánynak. En volt hogy halálosan szerelmes voltam, de nem irogattam a fiunak minden nap, csak ugy 3-4naponta, akkor is inkább kibirtam hogy ö irjon.

Amugy is mindenhol azt hallani hogy a fiuk utálják ha állandoan irogatva van nekik, meg akkor biztosra vesznek. És a legrosszabb rémálmom hogy tul biztosra vegyen!

Te ne parázz és ne gondolj rosszra. Ha mindig jol elvagytok akkor mondd neki hogy irhatna tobbszor, de csak ennyit. Hogy te se tunj ketsegbeesettnek.

2021. márc. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Berakott friendzoneba.
2021. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"vagy csak sok neki belőlem"


Ha mar alapbol ez a gyanu, akkor eselytelen a dolog.


Ha egy lany es egy fiu bejon egymasnak, nincs olyan hogy "sok" vagy neki vagy forditva.

2021. márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!