Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon direkt nem jelöl vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon direkt nem jelöl vissza?

Figyelt kérdés
Bejelöltem snapchaten egy fiút aki tetszik nekem már másfél éve. Az első félévben sokat nézett, de most ugye nem látjuk egymást korona miatt mert bezárták a sulikat. Szóval hatalmas elhatározás kellett ide tekintve hogy még ránézni is alig mertem. Mosolyogni kétszer megpróbáltam, de az se sikerült mert elfordultam. Bejelöltem 15:20-kor de még mindig nem jelölt vissza. Pedig állandóan a telefont bújja. Nem hiszem hogy tudná a nevemet, meg ott ugye nehéz is, de mennyi az esély rá hogy még nem látta? Vagy miért nem jelöl vissza?

2021. márc. 16. 20:22
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
68%
Én is mindíg a telefonba vagyok bújva,de vannak olyan napok ritkán amikor kicsit szünetelek,stb lehet nála is ez van,türelem szerelmet terem! Sok szerencsét hozzá.
2021. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Több mint öt órája és még semmi. 16 éves fiú ennyi ideig telefon nélkül. Nehezen hihető
2021. márc. 16. 20:35
 3/41 anonim ***** válasza:
89%
Lehet pont az a gond, hogy nem tudja ki vagy és ezért nem jelöl vissza. Instán vagy messengeren nem tudsz vele beszélni, ahol látná is ki ír neki vagy jelöli be?
2021. márc. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Nem. Csak snapchatje van
2021. márc. 17. 07:24
 5/41 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi:(
2021. márc. 17. 15:26
 6/41 anonim ***** válasza:
60%
Valószínű hogy azért nem jelöl vissza, mert nem érdekled 🤷‍♂️
2021. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Szemeztünk meg sokat nézett

Vagy csak hülyíteni akart?

2021. márc. 17. 15:31
 8/41 anonim ***** válasza:
52%
Az nem hülyítés hogy néz meg szemezik veled 🤷‍♂️
2021. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

Van egy ikertesója. És ma ahogy végeztünk a sulival(egyszerre velük) előrébb voltak mint mi(meg kell kerülni valamiért a sulit, s hátul kell kimenni) s egyszer a tesója hátrafordult s meglátott minket(addig nem) s utána mind forgolódott hátra, aztán megálltak egyszer valamiért, ő is meglátott, s utána már ő is forgolódott hátra végig

Vajon miért? Tudják, hogy én vagyok s direkt nem jelöl vissza?

2021. márc. 17. 15:49
 10/41 anonim ***** válasza:
Nincs is iskola 🤷‍♂️
2021. márc. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!