Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Tegnap délben bejelöltem a fiút snapchaten, aki tetszik másfél éve. Még soha nem beszéltünk, mert nem egy osztályba járunk, csak egy suliba. Első félévben elég sokat nézett elég hosszasan. Nem hiszem hogy tudja hogy hogy hívnak, mivel ugye nem egy osztályba járunk. De mi van ha igen? És ha tudja a nevem, akkor miért nem jelöl vissza?

Van egy ikertesója. És ma ahogy végeztünk a sulival(egyszerre velük) előrébb voltak mint mi(meg kell kerülni valamiért a sulit, s hátul kell kimenni) s egyszer a tesója hátrafordult s meglátott minket(addig nem) s utána mind forgolódott hátra, aztán megálltak egyszer valamiért, ő is meglátott, s utána már ő is forgolódott hátra végig. Ezt miért? Direkt nem jelöl vissza szerintetek, vagy mi van ilyenkor? Tudja, hogy én vagyok az, aki bejelölte?



2021. márc. 17. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ha ennyi idő alatt még nem nyitott feléd, akkor szerintem egyértelmű, hogy nem akar tőled semmit, vagy max félénk lehet.
2021. márc. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom ez mennyit számít a vélemény alkotásnál, de nem egy nyelvet beszélünk a fiúval. Külföldön élek
2021. márc. 17. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Nyelvi akadály van akkor?


Mondjuk akkor is közelítene feléd valahogy, ha bejössz neki.

2021. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú akar valamit egy lánytól akkor az lép is. Ha tetszenél neki akkor jeleznie kell valami reakcioval. Nyomozz utána kiféle miféle keféle
2021. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!