Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy fiúval álmodtam?

Figyelt kérdés
Az álmomba a jellegzetesen jól kinéző fiú volt. Nagyon aranyos volt. Nagyon tetszett nekem és bár ő nem mondta ki, de utalt arra, hogy én is neki. De az a baj, hogy nem csak az álmomban tetszett hanem a valóságban is. Nagyon ismerősnek ő is és a helyszín is az volt. Olyan volt mintha láttam már volna, és közöm is lett volna hozzá. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ez mit jelenthet.

2021. márc. 18. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Semmit nem jelent,tini vagy, hormonok dúlnak és ilyenkor gyakori az ellenkező nemmel való álmok.
2021. márc. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kisgöncöl ***** válasza:
54%
Semmit.
2021. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Foglalkozol vele.

De ha tényleg érdekel, miért nem mész oda hozzá?

2021. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Kisgöncöl ***** válasza:
66%
Utolsó: ez a személy nem létezik, csak álmodott róla
2021. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
elvesztetted a szüzességed XD
2021. márc. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Az agy nem tud csak úgy kitalálni egy emberarcot, legalábbis az álmokban nem. Ha idegenről álmodtál, akkor valamikor láttad az arcát a valóságban. Nem jelenti azt, hogy ismered, hanem biztos csak láttad egyszer az utcán és a képe megmaradt a tudatalattidban.

Ha meg szeretnéd tudni, hogy jelentett-e valamit az álmod, az Ezotéria téma alá írj.

2021. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
"Ha meg szeretnéd tudni, hogy jelentett-e valamit az álmod, az Ezotéria téma alá írj." LOL
2021. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az ezotériában vannak az álomelemzések. Mi ezzel a probléma?

De ez az álom tényleg egyértelmű: vágysz egy fiúra. Ha még nem találkoztál vele, vagy nem emlékszel rá, akkor is.

2021. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Az ezotéria a hülyeség szinonimája. Ettől még persze lehet h néhányan írnak valami hasznosat rá. De akkor meg nem abba a kategóriába kéne legyen.
2021. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Az ezotéria EREDETILEG mást jelentett.

De teljesen mindegy: ezen a fórumon AZ a terület való erre.

Ha sok hülye jár arra, az meg nem szokatlan dolog errefelé. Sajnos a tudomány fórumon is sok, és beszédes hülye jár - na EZ már sokkal rosszabb dolog!

2021. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!