Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy mondjuk váratlan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy mondjuk váratlan helyzetben meglátsz egy lányt, aki felkelti az érdeklődésedet, hogyan "szólítod le" mivel kezdenél ? (Most induljunk ki abból, hogy mindenkinek dolga van és siet valahova és nincs a közelben kajálda)

Figyelt kérdés

Tehát pl meglátod valahol az utcán, akár egy nagyobb boltban, vagy pl buszmegállóban.

Tehát az a lényeg, hogy meglátod, felcsillan a szemed, szeretnél vele megismerkedni.

Hogy teszed ezt ?

(Talán máshogy megfogalmazva a kérdést, bármi ürüggyel odamész (ezt IS írhattok akár) és utána mi a folytatás ?)

Tehát pl

-Szia, erre van a Petőfi utca ?

-Igen arra, 2 sarokkal arrébb.


Oké, mi a folytatás ?

(A kezdés lehet akármi, ez merre van, hány óra, mikor indul a busz, vagy azt mondom, hogy Hali, te vagy az Betti ? Jaa nem bocs, összekevertelek, akármi)


De ez után, hogyan folytatnád ?

Lányoknál "mennyire jön ez be" tehát így nem ismerkednek hasonló korosztályú fiúkkal ?

Vagy mi az, amire azt mondanátok, hogy jó, találkozhatunk valamikor, ez az fb-m, ilyesmi.


Mert, ha pl azzal kezdek, hogy Szia, ne haragudj, XY vagyok, és szeretnék veled megismerkedni, mert nagyon szépnek találom a szemed/arcod/mosolyod/kisugárzásod.


Tehát ha őszintén megmondom az is járható út ? :D


(Csak azért teszem fel ezt a kérdést, mert olvastam már pl itt is, hogy "idegenekkel nem ismerkedem", "engem csak ne szólítsanak le", "főleg ne utcán" stb...

Illetve, amikor volt ilyen, hogy tök váratlanul megláttam egy lányt, aki valahogy elvarázsolt pár pillanatra, és tettem pár próbálkozást, ezek közül volt vegyesen, full őszintén, meg mellébeszéléssel is, de általában kocc volt :D)

Ezért érdekel a véleményetek.

Összejönni csak ismerős lányokkal tudtam eddig (oszt társ, évfolyam társ, ilyesmik).


Köszi szépen a tanácsokat!



2021. márc. 19. 00:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Számomra is ijesztő ha utcán leszólítanak. Pesten élek, mindig fel vagyok készülve rá hogy kunyerálnak, beszólogatnak stb. Szóval bárki ha hozzám szól sajnos mindig védekező üzemmódba kapcsolok, így én is elküldenélek.

Szerintem sokan vannak még így.

Sajnálom amúgy, mert lehet hogy egy jófej srácról maradok le, aki leszólít. De nagyobb az életösztön. 🤷🏼‍♀️


18L

2021. márc. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

Leginkább sehogy. Túl zárkózott vagyok ehhez. Amikor lányok kozelednek felém, azt sem tudom kezelni. Nekem kell, hogy legalább többször lássak valakit.


Volt már, hogy vonaton tök jót beszéltem ismeretlen lányokkal. De az adott, mert utazás közben biztonságosabb. A lány nem tud elfutni, nem kell kloroform... Viccet félre, ott van egy közös, maga az utazás és könnyebb ismerkedni. Az utcán... főleg BP-n nem érzem magam biztonságban, túl sokszor támadtak már meg, még Sparban is támadtak meg.... Én magyarokat full nem értem. Párizsban, ami jóval nagyobb város, könnyebb bárkivel szóba elegyedni.


Úgyhogy leginkább fesztiválokon, kirándulásokon, könyvtárban, kiállításon, társas játék klubokban ismerkedem. Ott, ahol amúgy is előfordulok.

2021. márc. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%

Utcán nem jó ötlet,általában mennek valahova dolguk van,az utolsó amit akarnak hogy valaki zavarja őket,meg aztán rengeteg a beszologató,idő utàn pajzsot alakítanak ki maguk körül.


De mondjuk ha várakozik valahol,mondjuk buszra és nem tenét hallgat vagy telefonál,hozzálehet szólni és sose tudni hogy alakul utána,lehet örülne neki akár

2021. márc. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
77%
Én szerintem olvass a jelekből, ha úgy érzed hogy a lánynak sem lenne ellenére megismernie téged, akkor sima ügy ha nem mondasz nagy ostobaságot :) ha úgy pillantasz meg valakit hogy nagyon siettek, akkor pedig csak kérd el a számát vagy bármilyen mást ahol elérheted, így nem koptat le azonnal, mert ezzel csak kis ideig tartod fel, és mivel így sokkal nyugodtabb, nem az van hogy csak egy ismeretlen megállítja, könnyebb online elkezdeni egy kis csevegést aztán randira hívni, nekem ezek amik be szoktak jönni, de én Angliában lakok, de szerintem ez Magyarországon sem menne rosszul. 27F
2021. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%
Fú ez a jelekből olvasás annyira manipulatív és nem megy mindnekinek, miközben a társadalom alapnak van veszi ezeket. :(
2021. márc. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
- Van egy cigid? Buszra kell! :D
2021. márc. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyeneket én mindig leráztam. Az ok:

- sietek valahová

- munka után hullafáradtan hagyjanak békén

- egyszerűen csak nincs kedvem random idegenekkel dumcsizni, hiába érek rá


És hidd el, szinte mindenki így van vele, plusz, amikor Bp-n éltem, pláne nem álltam szóba jöttmentekkel, mert legritkább esetben állított meg jó szándékkal.

2021. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
22%
Most azért különösen nem kéne ismerkedni, amikor rekordot döntünk fertőzésekben és halálozásban. Lesz még luk később is, amit be tudsz tömni. Addig omegle és onlyfans.
2021. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Eltévedtem. Hazakiserhetlek?
2021. márc. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
6%
Kósa Lajos így tenné:Dugunk egyet?:D
2021. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!