Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon bejelöljem itt is? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejelöljem itt is? Mit szólna hozzá?

Figyelt kérdés

Múltkor bejelöltem snapen a fiút aki tetszik másfél éve, és esélyes hogy én is neki. De még mindig nem jelölt vissza. Nem hiszem, hogy tudná a nevem. Lehet hogy ezért nem jelöl vissza, de most megtudtam hogy van facebook-ja is. De nem tudom még használja e mert a profilképe is egy fal. Azt is 2017-ben állította be. Na de...Nem tudom bejelöljem e itt is, mert akkor fura lesz hogy snap-en is és itt is. Meg nem vagyok valami fotogén, szóval nagyon ronda vagyok képeken és nekem is csak régiek vannak kint, amik nagyon gázak. Nem akarom hogy így lásson 😂😂😂 És itt ha nem jelöl vissza, akkor már nem tudom bemesélni magamnak hogy nem ismer és ezért. És abba bele betegednék. És félek a következményektől, mert mi van ha a suliban kiröhögnek. Nem egy nyelvet beszélünk a fiúval, szóval még ez is közrejátszik.

1) Nem lenne fura ha itt is bejelölném, vagy nem tartaná tolakodónak?

2) Egyáltalán bejelöljem? A képeken nagyon gáz vagyok, ha eddig tetszettem is neki, akkor ezek alapján tuti kiszeretne belőlem

3) Mi van ha kiröhögnek majd és nem jelöl vissza?

4) Vagy mi van ha eddig tetszedtem, de azóta kapott mást?

5) Nagyon félek bejelölni. Vajon megtegyem?

6) Vagy mi van ha már letörölte a facebook-ot?

Nem tudom mit csináljak, kérlek segítsetek



2021. márc. 22. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jelöld be. Ha meg nem jelölne vissza akkor is te megpróbáltad.:D
2021. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%

Miért röhögnének ki a suliban? Mert egy srác aki nem is beszél magyarul nem jelölt vissza? Szerintem nem veszthetsz ha bejelolod


Amúgy mi árulkodik hogy tetszel neki? :D

2021. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Itt én vagyok, aki kisebbségben van😂 Szóval én nem az ő anyanyelvén beszélek.


Hát elég sokszor pillantgatott ide az első félévben(suli első félévben), meg mielőtt bement egyszer még visszanézett rám. Vagy olyan volt hogy úgy nézett, hogy a barátainak hátat fordított és engem nézett messziről. Ők álltak egy körben, ő addig háttal állt, aztán megfordult és engem nézett, a többieket pedig konkrétan leszarta😂

2021. márc. 22. 20:02
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a snap neved nem árulja el, hogy te vagy az, akkor azért ne csodálkozz, hogy nem jelölt vissza... meg persze az is lehet, hogy már nem használja.

Facebook azért kicsit más, azt általában használja mindenki... még ha csak ritkán is. Ha neki sincs képe semmiképp ne stresszelj azon, hogy neked milyenek vannak kint. Jelöld be nyugodtan, ez kb. semmit sem jelent még.

2021. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De nem lenne tolakodó? Hogy snapchaten is s itt is?


Itt amúgy inkább WhatsApp-ot használnak az emberek inkább. Eddig azt se tudtam hogy van fbje, pedig kutakodtam egy csomót 😂 mi van ha már nem használja?

2021. márc. 22. 20:16
 6/19 A kérdező kommentje:
Például amúgy én is letöröltem a Facebookot, csak laptopon van fent. És csak ott látom ha valaki ismerősnek jelöl. Lehet ő is letörölte. Nem?
2021. márc. 22. 20:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Lehet. Mikor jelölted be snapen?
2021. márc. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Egy hete
2021. márc. 22. 20:31
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha sehol nem jelöl vissza akkor azt veheted egy jelnek...

De az, hogy most 1 vagy 2 helyen jelölöd be nem sokat számít, maximum csökkentet annak az esélyét, hogy nem nem akart vissza jelölni, hanem csak nem látta.

2021. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Itt? Mármint gyakorin? Akkor mégse egy nyelvet beszéltek? Mert elvesztettem a fonalat.
2021. márc. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!