Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagy Németo.-ban. A nyelvtudásod olyan olyan, messze még az anyanyelv szintnél.


Van egy fiú, Z. Tudni valók: 20 éves nem csúnya de nem is az ideálod kedves talán túl jó fiú is. Kicsit idegesítő főleg mikor azt hiszi jobban ismer mint saját magad. Szerelmes beléd, DE Szíriai és feltételezhetően Muszlim (a szüleid ki nem állhatják a fajtáját) ezt leszámítva nagyon értelmes és modern felfogásu. Plusz kb minden nyelven tud (minimum 5) a magyart leszámítva...


-És van egy másik, nevén A. Nehezen indult be a barátságotok, még az elején bevallotta, hogy ő többet érez, de végűl megeggyeztetek hogy elfelejtitek és barátok lesztek. Azóta mondhatni legjobb barik lettetek és mindig ott volt neked. Nem tudnád elveszteni mert sok mindenen át segített. Viszont újra egyre inkább azt érzteti veled, hogy többet akar. Neked nem jön be külsőre belsőre se mert van egy két viselkedése ami haverként elmegy de párkapcsolatba bosszantana. És amúgy magyar (17 éves) !


Mindkét fiú nagyon jó srác, de tényleg. Először egyiktől se akarsz semmit, ám mikor Z-t bizonyos oknál fogva elveszted elkezdesz rájönni, hogy kib@szottúl hiányzik. És talán szereted.


Később kialakul egy baráti társaság, aminek Z és A is a tagja. Ekkora már biztosra tudod, Z nem közönbös neked. Csak úgy szikrádzik a szemetek egymást nézve, de ő azt hiszi nálad nincs esélye, mert lássa mennyire elvagy A-val, ezért már nem is próbálkozik nálad.


Te nem tudod, hogy mi tévő legyél, mert ha összejössz a "szerelmeddel" elveszted a legjobb barátod s a családod se nézné jó szemmel. Mindebbe már kezdesz beleőrülni, de senkit nem akarsz megbántani.


-Érdekes kis sztori, mi? Az elejében még tetszett, de mióta nekem is vannak érzéseim feléjük... elég sz@r. Szóval csak kiváncsi vagyok ti mit tennétek a helyembe? ~S



2021. márc. 26. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék dráma írónak.
2021. márc. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindkettőt hagynám a pic$@ba.
2021. márc. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két fiú kiegészíti egymást. Ha megvan mindkettő, úszol a szerelemben, de amint az egyik kiesik, már nem az igazi, nem kapod meg ugyanazt a törődést csak az egyik által, valamint nem is olyan izgalmas, ha csak az egyik udvarol, mint amikor versengenek érted. Azt látom leginkább, hogy téged nem a fiúk személye érdekel leginkább, hanem, hogy te milyen hatást váltasz ki belőlük, ez bizonyítja neked, hogy szép, értékes, szerethető vagy. Most, hogy ezt tudod, nem is szorulsz a rajongásukra, és kezdhetsz új irányokba nézelődni. Olyan fiú után, aki önmagában megkapó számodra, és aki szintén így tekint rád. A két sráchoz szerintem nem érdemes közeledned, mert komoly érzéseket egyik iránt sem táplálsz.
2021. márc. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Kéne egy Passat németből, intezzel mar jó aron köszi!


Amugy hagynam a fiukat és keresnek vmi normalis pasikat rajtuk kivül. Majd jön még normalis fiú, addig türelem.

2021. márc. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem annyira bonyolult. Ott a szerelmed, tehát harcolj érte. A családod előbb vagy utóbb csak elfogadja. Hívd meg magatokhoz egy délutánra, ismerjék meg a szüleid is, hogy ő nem az a tv híradó által szült sablon minta.

A barát meg csak maradjon a zonájában, amíg zöld jelzést nem kap. Különben pirosban (tilosban) jön a büntető cetli. Ha tényleg barát megérti, és így a közelséged is a magáénak tudhatja (egy darabig)

Üdv Németországból. (FN)

2021. márc. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem keress mást, a barátaid közül sosem jó válogatni.

Ha jártok, de szakítotok, akkor nem csak őt veszíted majd el.

2021. márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem feltétlenül kell választanod közülük. Én is voltam hasonló helyzetben, aztán a semmiből jött egy 3.srác akivel már az elejétől úgy alakult ahogy kellett,nem járt semmilyen lemondásokkal. A másik 2 meg megmaradt a barátzónában, vagy nem is tudom hogy nevezzem a "kapcsolatunkat"

16/L

2021. márc. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!