Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez nálam?

Figyelt kérdés

Olyan bonyolult helyzetben vagyok mostanában

Aki elolvassa és ír annak megköszönöm, lehet hosszú lesz.

Volt így alakulóban 2-3 fiú akik megfogtak valamivel. Mindegyik máshogyan de hasonlót értek el bennem.

Egyikkel sem lett végül semmi belőle és mindet sajnáltam. Én is hibáztam kisebb dolgokban de nem különösebbet. Tehát nem rajtam múlt volna mert én mindegyiket akartam akkoriban. Rajtuk jobban múlt mert nagyobbat hibáztak mint én és igazából rajtuk bukott el a dolog. Az aktuális időben mikor melyikkel alakulgatott a dolog, akkoriban csak arra az egyre koncentráltam és úgy tekintettem a többire hogy nem érdekel, nincs már jelentősége. Így mindig könnyebb volt csak az aktuálisra összpontosítani és csak őt akartam. Aztán ahogy elmúlt a dolog és nem jött össze, megint elkezdtem gondolni másikra. Az azelőttire, szóval a múltra. Most így egymás után voltak ezek a fiúk, ilyen egy év alatt. Akivel nem jött össze, ugye akkor csalódtam. És aztán más fiúra gondoltam megint. Elkezdett hiányozni, elkezdtem tisztán látni, rájönni a hibáimra hogy én mit rontottam el, és így megint másra fókuszáltam. Mindegyikhez kötődök, mindegyiket akartam, csak időtől helyzettől és hangulatomtól függően ingadozott köztük. Az egyikkel abbamaradt, csalódtam benne. Aztán jött más aki a legjobban megfogott, őt nagyon sokáig akartam. Azalatt az a másik fiú rendbe akarta hozni a dolgainkat de visszautasítottam (részben azért mert már más fiú érdekelt csak). Azzal a fiúval sokáig húzódott de végül semmi nem lett. Aztán megint jött más, elkezdtem egyre jobban kötődni hozzá és vele akartam lenni. Végül vele sem lett semmi. Megint csalódtam. Megint elkezdtem arra a fiúra gondolni akivel olyan sokáig húzódott és legjobban megfogott, ezzel nyugtattam így magam hogy ne legyen rossz érzés a legutolsó fiúban való csalódás. Amikor másra gondoltam, mindig annyit gondoltam rá hogy már rendes ráhangoltam magam és az jött belém hogy őt akarom. De rájöttem hogy egyiknek sincs értelme (a kettő közül). És így utólag, mindent összevetve teljesen tisztán látva, észbekaptam. Az a fiú a legjobb minden szempontból akitnek az újbóli közeledését visszautasítottam. Nagy hiba volt, rájöttem milyen bolond voltam nagyon megbántam. Sosem hittem volna hogy én majd ilyen helyzetbe kerülhetek, hogy ennyire megbánjak egy fiút hogy eldobtam. De ez van sajnos. Mindvégig ő lett volna a legjobb számomra, a tökéletes. Csak sok dolog elvakított és nem láttam tisztán. Hatottak rám befolyásoló tényezők.

Miért gondolok annyit rájuk, egyszer erre egyszer arra, vagy talán még egyszerre is mindegyikre? Lehet hogy nekem csak szeretethiányom van már de nagyon, szeretnék végre egy kapcsolatot és szerelmesnek lenni úgy igazán. De szerintem nem csak ennyi van benne, azt a fiút akit visszautasítottam, tényleg nagy hiba volt, sajnos csak utólag tudtam rájönni. De őszintén úgy érzem és tudom hogy szeretnék végre vele lenni. Megadni kettőnknek az esélyt hogy kiteljesedjen minden, és tiszta fejjel szívvel csak egyedül rá koncentrálni mindenemmel. Ha már akkoriban nem vettem figyelembe a lehető legjobbat, most így mindent félretéve ha nem késő akkor szeretnék vele lenni. Félre ne értsetek nem arról van szó hogy ha nincs ló jó a szamár is, nagyon nem. Csak végre kitisztult a fejem, sokat gondolkodtam a dolgokon. És csak amúgy ő volt rám olyan hatással amivel senki más. Lehetne vele beszélni valamilyen módon, jó ötlet lenne? Nyilván mindent meg lehet próbálni, de tudom hogy még azóta ugyanúgy lenne nála esélyem. Vagy visszakapnám az elutasítást. Vagy ez vagy az, csak találgatni lehet. Úgy érzem meg kéne próbálnom. El szeretném érni hogy beszéljünk. Nyilván neki jobban kifejteném hogy mit gondolok róla mit szeretnék mi az amit sajnálok miben hibáztam stb. Őszinte szándékkal megbeszélnék vele mindent. Elszúrtam, de remélem helyre lehetne még hozni.

Szerintetek mi lehet ez nálam? Csak szeretethiány vagy ilyesmi, vagy pedig tényleg ehhez a fiúhoz húz a szívem?

Esetleg valaki érzett már ilyet?

Kérlek ne hordjatok el hogy kis tini r..bi meg ilyenek és értsetek meg. Már így is elég rosszul érzem magam és szidom magam annyira megbántam.

18/L



2021. márc. 27. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
bocsi ez nagyon hosszuxd
2021. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eleve leírtam az elején hogy hosszú lesz, ha kötekedős flashbe vagy akkor tedd meg bárhol csak itt ne, és ha nem tudsz semmi hasznosat írni akkor nincs itt helyed, köszii
2021. márc. 27. 22:39
 3/3 anonim válasza:

Na, én elolvastam. Az nem baj, hogy hosszú, de egy összefüggéstelen szómassza az egész. Egy dolog mégis lejött belőle, nem is csak a mondanivaló, de az egész megfogalmazása alapján, mégpedig hogy teljesen összeszedetlen vagy és magad sem tudod, hogy mit akarsz és mit vársz a srácoktól. Plusz csapongsz ide-oda. 18 éves vagy, ez nem akkora probléma. Minden tapasztalatból tanul az ember, majd komolyodsz még az idővel.


Arról, hogy írj-e a srácnak, hát figyelj, miért ne? Abból baj nem lehet. Legfeljebb tanulsz abból is, ha visszautasít. Szerintem nem kéne akkor sem enned magad ezen, sem túlelemezgetned magad. Előtted áll az élet, pár hét és teljesen elfelejted, aztán jön majd más.

2021. márc. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!