Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mit szólnátok ahhoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok ahhoz hogyha a lány nyomozna utánatok?

Figyelt kérdés
Megharagudnátok ?
2021. márc. 30. 15:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem haragudnék,attól függ hogy milyen témában nyomoz.
2021. márc. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Olyanra már volt példa hogy az egész telefonomat átnézte, és persze volt olyan üzenet amiben pont őt mondtam el mindennek az egyik ismerősömnek (mert párszor szakítottunk közben), akkor annyira nem tetszett.

Egyébként felőlem ha nincs jobb dolga csak csinálja...

2021. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Konkrétan?
2021. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ miben, de ha ezek után sem bizik bennem, akkor zavar es vegul veszekedes lesz belőle
2021. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Volt rá példa, hogy nyomozott utánam és megtalált.
2021. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Ha tényleg nem adok rá okot, mégis kételkedik, féltékenykedik, akkor felmerülne bennem, hogy szakítani kellene.

Viszont, az sincs kizárva, hogy meggyőződik arról, hogy nincs oka féltékenykedni és minden rendben lesz.

Egyelőre türelmes lennék, kivárnám a fejlemények végét.

2021. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Milyen formában? Együtt vagytok vagy még nem? Szerintem az sem mindegy. Meg a másik, hogy milyen mélységekig kutakodik...
2021. márc. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%
Én nyomozgattam már fiú után, amikor megtudta, nem haragudott, csupán baromira meglepődött. De a kettőnk "kapcsolata" amúgy is bonyolult volt, plusz mi nem jártunk, sőt, semmi közünk nem volt egymáshoz, csupán párszor futottunk csak össze véletlenül. Én leginkább csak ilyen alap dolgokat derítettem ki, merre lakik, hány éves, melyik suliba jár, ilyenek. Bár lehet, hogy te nem erre gondolsz... De így szerintem valamennyire normális. Ami nem normális, ha kapcsolatban vagytok, és egyfolytában azt nézed, hogy hol van kivel, stb. Ott gondok vannak.
2021. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Csak szólok srácok, teljesen mindegy, hogy mit gondoltok erről, akkor is csináljuk, csak óvatosabban
2021. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok. Szerintem az nem gáz ha a lány megnézi miket posztoltál, kik a barátaid, hány barátnőd volt eddig. Az inkább probléma ha átkutatja a mobilod, leskelődik durván utánad.
2021. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!