Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb haveromnak tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb haveromnak tetszik egy lány és azóta tök hülyén viselkedik. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

A haverom alapjáraton normális és intelligens, csak mostanában kattant be kicsit. Szerelmes már régóta egy lányba, akinek már van barátja. Közös a baráti társaság, így rendszeresn találkozunk a lánnyal és a barátjával is, (így karantén alatt inkább dc-n beszélünk) de a lényeg hogy rendszeres a kontakt. É

És a csaj teljesen elvette a haverom eszét, pedig már többször megondta neki, nem akar tőle semmit, a haverom mégis nyomul. Próbálja ölelgetni és bármit megtesz a kedvéért, pedig a csaj alig foglalkozik velem. Régebben barátok voltak, de ezzel a viselkedéssel csak azt érte el, hogy a lány mindig kerülni próválja. A lány barátjával is mindig bunkó, de a srác sem igazsn foglalkozik vele és ez még jobban dühíti. Mondtam már neki hogy ez gáz, áljon le, de azt mondjs nem tud továbblépni, de szeeintem nem is próbálkozik.


2021. ápr. 2. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Jól látod, te érettebb vagy nála, de szerintem neked tetszik a csaj és te is neki ?
2021. ápr. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mi van? Nekem miért tetszene a csaj? Pláne én miért tetszenék a csajnak? Fogalmam sincs hogy ezt honnan sikerült leszűrnöd
2021. ápr. 2. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos te semmit sem tudsz csinálni, neki kell rajonnie hogy ez nem helyes és tullepni a csajszin..
2021. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!