Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi az átlagos életkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az átlagos életkor különbség a fiú és a lány között?

Figyelt kérdés
Úgy átlagosan mennyi évvel kell a fiúnak idősebbnek lennie? Adott fiúnak mennyivel fiatalabb lányok körében van a legnagyobb esélye?

2021. ápr. 3. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Nincs olyan hogy átlagos, tini korban szerintem nem árt ha 5 év alatt van a korkülönbség. Felnőtt korban lehet több is.

És nem, nem kell a fiúnak idősebbnek lennie.

2021. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem sincs ilyen megszabott tól-ig határ, de elmondom hogy lányként én hogy állok a témához.


tini korban (14-17): 0-4 évvel idősebb fiúk tetszettek, minél idősebb lettem annál inkább közeledett a szám inkább a 4 felé


felnőtt korban: 19 évesen megtaláltam az akkor 5 évvel idősebb párom, akivel azóta is együtt vagyok. Előtte +2-5 év korkülönbséggel randiztam srácokkal.


De ez egyéni preferencia és nagyon függ attól, hogy te hány éves vagy.

16 éves fiúnak szerintem legnagyobb esélye 14-17 éves lányok között van,

egy 25 éves férfinak a 19-27-es korosztályt mondanám,

egy 45 éves férfi akár 25-50 éves nőkkel is randizhat, nem mindegy hogy az adott fiú/férfi hány éves.

2021. ápr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 éves lánynál egy 17 éves fiúnak nagyobb esélye van, mint egy korabelinek?
2021. ápr. 4. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Én így szoktam.Férfi életkor /2+7. Ebből megvan az ideális kora a párjának.
2021. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tini korban nem árt, ha nem nagy a korkülönbség, de nincs kőbe vésve, hogy a fiúnak kell idősebbnek lennie. Barátnőm is idősebb nálam, de ez egyikünket se zavar. És ez a korkülönbség a mi esetünkben majdnem 2 évet jelent.
2021. ápr. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a barátom fiatalabb másfél évvel
2021. ápr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14%

Én egy öreg manussal élek most 58, kőgazdag igazgató egy multinál.Jól élek, kihasználom hogy fiatal és szép vagyok.;)

21L

2021. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tiniknél 2 évnél szerintem nem ideális, ha több, tizenévesen ennyi is számít. Lehet egyébként a lány is idősebb, csak ebben a korban jellemzően ők az érettebbek, de nyilván van kivétel.

Felnőttként, mondjuk 22-25 év felett szerintem már több is belefér, de a 10-15 év feletti különbség szerintem az évek múltával már óhatatlan problémákat okoz.

2021. ápr. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!