Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16...24 éves lányok véleménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16...24 éves lányok véleménye érdekelne hogy mennyire zavaró vagy gáz ha egy 40.es férfi érdeklődne irantatok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:
45%

Nem egy 16-18 eves csajt ismerek,aki teljesen ra van allva erre a daddy temara. 21 eves vagyok,de mai napig megkapom,hogy fiatal vagyok hozzajuk.:)


Ha van penzed,igenyes,megnyero kulsod es erotikus kiallasod,akkor nem szamit a kor. Ha ezek kozul hianyzik valami,akkor nehez lesz megismerni egy fiatal csajt.

2021. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 A kérdező kommentje:
Honnan ismered őket?
2021. ápr. 5. 08:08
 23/77 anonim ***** válasza:
100%

17 éves koromban bepróbálkozott nálam egy - akkori fejjel - vén fószer. A hideg kirázott tőle.

Attól, hogy 20 év körüli csajt támogatsz, nem fogsz fiatalabbnak tűnni, csak kétségbeesettebbnek.

De van erre való társkereső, ott vannak hajlandó lányok, egy próbát megér.

2021. ápr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek. Nem szeretnék fiatalabbnak tűnni. Nem érdekel. Csak szeretném magam jól érezni arra az 1..2 órára amíg vele vagyok
2021. ápr. 5. 08:40
 25/77 anonim ***** válasza:
93%

Én inkább fizetem a diákhitelem, mint hogy valami negyvenes fószert lovagoljak tandíjért. Bár gondolom az anyagi támogatás az max heti 5 ezer ft zsebpénz, nem egy 850 ezres tandíj. :D

Szóval megmondom a nagy igazságot: ha sugar daddy akarsz lenni, akkor senki nem fog belemenni ebbe egy zacskó gumicukorért cserébe. Ha meg nincs pénzed "fizetős barátnőt" tartani, akkor inkább másképp próbálj hódítani, mert ha valaki csóró és mégis pénzzel próbál felszedni, az baromi kínos.

2021. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:
93%

Támogatás terén jól írja az utolsó,nehogy azt hidd hogy 5-20 ezer forinttal letudod alkalmanként,annyiért nem találsz.

Ha ilyenekben gondolkozol ezek kellenek alsó hangon: legújabb almás telefon,ingyenes lakhatás biztosítása,tandíj fizetése,autoval viszed ide oda,drága ajándékok.


Csak tudd ez igy megy

2021. ápr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
82%

Kapuzárási pániknak hívják.

De sok az apakomplexusos lány is. Amíg őszinte és kölcsönös az érdeklödés, addig hajrá.

2021. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
100%
24 vagyok. Engem zavar a dolog.
2021. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:
100%

A 18 alatti lányokat kerüld el. Legyen gerinced.

Ha csak tiniszeretőt, bérribit szeretnél, előbb utóbb fogsz találni, de drága lesz...

Inkább a puncson keresgélj.

2021. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:

Én nem árat írtam hogy az a problémám.

Hanem a hozzáállás a gond. Már 3an írtatok hogy 5.000ert. ki írta azt?

Ez is azt bizonyítja hogy aki írt csak a pénz számít. Nem más.

Ez a baj.

Nem gond a pénz.

2021. ápr. 5. 13:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!