Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16...24 éves lányok véleménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16...24 éves lányok véleménye érdekelne hogy mennyire zavaró vagy gáz ha egy 40.es férfi érdeklődne irantatok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
81%

Én 16 vagyok, és semmiképp nem jöhetne szóba nálam a 40-es korosztály, de még a 30-as sem. Miért vágyna bárki ennyi idősen egy 40 feletti pasasra? Én max 20 évessel tudnám elképzelni magam, vagy egy nagyon jól kinéző 25 évessel maximum, de annál idősebbel nem lennék.

Miért vágyna egy fiatal lány, aki előtt ott az egész élet, egy kiöregedő fószerre? És ahogy más is írta egy huszonéves is tud értelmes, és megbízható lenni, szóval nem értem mitől érzed jobbnak magad a fiatal, 20-as fiúknál, akiket szívesebben választanának az ilyen korú lányok. Nem tudom mennyire vagy értelmes, mert nem ismerlek, de a helyesírásod nem valami jó, meg a gondolkodásod sem, ha összejönnél egy 18 alattival.

2021. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 A kérdező kommentje:
Uhhh ti mást se láttok csak a pénzt! Na ez itt a baj. Nem erről van szó de csak a pénz jatszik szerepet.
2021. ápr. 5. 21:21
 43/77 A kérdező kommentje:
Van olyan 18 éves aki fejben nincs azon a szinten nyilván nem őket keresem.
2021. ápr. 5. 21:22
 44/77 anonim ***** válasza:
81%
43, akár ott van fejben, akár nem, egy 18 éves vagy fiatalabb a gyereked lehetne, szinte még gyerek, hiába érett agyilag. Ahelyett, hogy a saját korosztályodban keresnél érett nőt, ahelyett egy szinte még gyerek kell, hozzád képest biztosan gyerek korban.
2021. ápr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
79%
Szóval az baj, hogy mi csak a pénzt látjuk. De az rendben van, hogy neked egy lányod korú csajszi kéne, persze csak szexelgetni. Te idős "megbízható" férfi vagy, a 20 éves fiúk meg akik fel is válalják a kapcsolatot éretlenek. Hát, ha találsz olyan lányt, aki benyeli a dumád és fizetned sem kell hozzá, akkor hajrá!
2021. ápr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 Gebrie válasza:
85%
A 16 éves szüleit remélhetően zavarná talán kivétel ha egy 40+ olajsejk érdeklődik!
2021. ápr. 6. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 Mézga Krisztina válasza:
70%

Kedves Kérdező!

Én konkrétan fizikailag rosszul voltam egy nálam már kb. 5-6 évvel idősebb sráctól is. Sose tudtam elképzelni, h idősebb palival kezdjek, 16 évesen köszönésképp simán "lecsókolóztam" egy 25 évest is, tök mindegy volt, fiú vagy lány az illető.

Ha te kinézetben - mondjuk - George Clooney/Brad Pritt vagy mit tudom én épp, melyik színész/zenész lennél, akkor talán érdekes lehetnél egy tininek, de gondolkodj el azon, milyen 16-25 éves lánynak/nőnek jöhetnél be?

A mutatós tini csajok a húsz év körüli pasikra buknak, főleg ha sportolók, youtube-erek, együttesük van vagy énekelnek, esetleg még egyetemisták is.

Egy apakorabeli pasira ki kattanna rá? Egy lelkileg sérült, apakomplexusú depis tini, akivel nem törődnek otthon vagy pont ellenkezőleg, kontrollmániások a szülők, tehát vagy valamibe vagy valamitől menekülne egy ilyen kapcsolatba, ami viszont függőséget okoz, mert nem igazán képes egy normális kapcsolatot kiépíteni, manipulálható, gyenge. (Nagyon leegyszerűsítve.) Az ilyen kis csaj nem feltétlen képviseli azt kinézetben, amit elvárnál.

Egy 20 évesnél idősebb nő is lehet apakomplexusú, de ebben a korosztályban már azért előfordul, h a pasi pénze, "gondoskodása" is vonzó.

Egy apa-lánya korkülönbségnél ennyire fiatal korosztályban, amire te vágynál, a lány részéről inkább lelki problémák, apakomplexus, kiegyensúlyozatlanság, önbizalomhiány, függőségre való hajlam stb. a domináns, nem pedig egy egészséges pszichéjű személy szabad akaratán alapuló nő/férfi viszony.

Fel teheted azonban a kérdést magadnak: miért vonz az ekkora korkülönbség? "Pedofíliára" való hajlam? Uralkodási vágy? A kapcsolatteremtés képességének a hiánya a saját korcsoportodban, vagy manipulálható nőre/társra vágysz, alárendelt szerepet vársz el a másik féltől egy kapcsolatban, vagy/és szeretnéd, ha kiszolgáltatott lenne a nő, hisz a gondoskodás felvetése mögött ez is megbújhat?...

Mivé fejlődne vagy alacsonyodna le egy ilyen, gazdasági-pénzügyi-lelki erőfölényen alapuló kapcsolat? Előbb-utóbb eljutna a bántalmazás szintjéig is?

Sztem nem ártana egy jó pszichoterapeutánoz fordulnod..., bocs.

2021. ápr. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. ápr. 7. 20:20
 49/77 anonim ***** válasza:
100%
Mint 17 éves lány lehet, hogy jól esne ha rendes férfiról van szó de nem tudnék vele elképzelni akármilyen féle romantikus kapcsolatot. Viszont van egy barátnőm aki 19 éves és neki konkrétan csak az idősebb pasik jönnek be (apakomplexusos) szóval a remény hal meg utóljára!!!:D
2021. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek már aki válaszolt!
2021. ápr. 8. 05:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!