Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol oldjátok meg a szexet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol oldjátok meg a szexet?

Figyelt kérdés

Vagy a tesóm van otthon vagy néha a szüleim is de ők amugy mashol laknak. Akkor ha felhivok egy lanyt hogy szexeljünk nyugodtan?? Mert a nővéremnek tuti leesne hogy mit csinálunk :(


18f



2021. ápr. 4. 22:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a növéred, hogy azt feltélezed róla, hogy kinevetne? 5? Nekem húgom van, 14 évesen már van annyira nagykislány, hogy értse mit csinálunk kettesben barátnőmmel, mégsem csinál úgy mint valami óvodás. Pedig ő aztán nem, hogy nem szexelt, de még csókolózni sem csókolózott még. A nővéred viszont biztos túl van már pár dolgon, pont neki nem kéne kinevetnie egy olyan dolog miatt, amit már ő is átélt.
2021. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Költözz el, és akkor nem lesznek ilyen problémák. Én emiatt nem is szexeltem addig, míg saját lakásom nem volt.
2021. ápr. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Mi annó kivettünk szobát
2021. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!