Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés
Mit tegyek hogy ki bírjam hogy ne írjak egy olyan pasinak aki visszautasított...de mégis előtte volt köztünk barátság extrákkal. Én nagyon szerelmes vagyok belé,tudom hogy nem kellet volna bele menjek egy ilyen kapcsolatba de mostmár ez van. Minden nap irok neki de nem igazán valaszol..de nem bírom ki hogy ne írjak neki. Amúgy letiltani sem tilt le..csak megnézi az üzeneteket. Már nagyon kényelmetlenül is érzem magam hogy minden nap irok neki és nem válaszol. Fiuk..ti mit gondolnátok egy ilyen lányról mint én..vagy mit tennétek ilyen esetben.. azt is mondta hogy amiatt csinálja ezt mert tudja hogy többet érdemlek,de ez csak szöveg szerintem..

2021. ápr. 5. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátkozz meg a ténnyel, hogy nem vagy az esete.

Más fiú pedig még akár imádhat is. Öt keresd, ne annak írogass, aki elutasított. A kérdésed utolsó mondatát jól sejted: nem akar durván búcsúzni.

2021. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Le kéne tiltanod. Tiltsd le! Pár napig ugyan rossz lesz, de utána már nem fog érdekelni.


Vagy írd meg neki, hogy ha nem válaszolsz, akkor letiltalak.

Erre valószínűleg válaszolni fog, vagy ha nem, akkor tiltsd le, mert még válaszra sem méltat.

2021. ápr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Ennyire ne alázd már meg magad, hogy minden nap ráirsz! Legyen önbecsülésed! Én már a 3. Uzidnél letiltottalak vna..

Amit tenni tudsz megérted h ő meg valaszolni sem hajlandó ne h szeressen, letiltod és keresel másik pasit! F

2021. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Válts taktikát,de most komolyan szerelmet vársz egy olyantól akinek oda adtad magad csak így? Olcsó vagy a szemében sajnos.
2021. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
98%

3asnak teljesen igaza van. Tiltsd le

Akit sracot en el akartam felejteni azt letiltottam, es igy meg is feledkeztem a letezeserol is xd

Persze ehhez ido kell, de a zaklatas nem megoldas. Ertem hogy nagyon tetszik es nagyon akarod, de a sracban nincs annyi hogy tisztan kimondja mit gondol, legalabb mondana hogy allj le es akkor vege lenne. Neked kell lepni, es ez pedig a tovabblepes lesz. Engedd el, jobb lesz igy hidd el, szar lesz de utolag jo lesz, ne rabold ezzel az idod (tapasztalat, velem is volt hasonlo:/)

18/l

2021. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!