Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csalt meg a pasim egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalt meg a pasim egy vékony lánnyal? Fiúk ti miért nem szeretitek a ducikat???

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Azért amiért a lányok se szeretik a 180 cm alatti srácokat
2021. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az ízlése, ettől függetlenül nem érdemeltél megcsalást.

De ha jelezte hogy nem tetszik neki a túlsúlyod és nem változtattál, akkor jogosan szakított volna veled.

2021. ápr. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért csalt meg vele, mert neki az jobban bejött.

De nem szabad mások tetteiben mérni a Te saját fontosságodat.

Ő rájött, hogy neki a vékony(abb) lányok tetszenek. Igaz, ezt nem pont így kellett volna jeleznie, hogy megcsal, de ez van.

Te pedig rájöttél, hogy vannak olyan pasik, akiknek a vékonyak kellenek. De! Vannak olyanok is, akik a teltebb vagy kifejezetten a kövér csajokat szeretik.

2021. ápr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
88%
Nekem nincs bajom a duci csajokkal emberként, barátként, de mint nők egyáltalán nem vonzanak pont az alkatuk miatt.
2021. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Van, aki szereti, én speciel jobban szeretem a ducibb, teltebb lányokat, de gondolom, a barátod, vagyis most már feltehetőleg ex barátod jobban szereti a vékonyabb lányokat, vagy nem, és igazából semmi jelentősége annak, hogy az a csaj vékony volt, egyszerűen csak egy gerinctelen f4sszal jöttél össze.
2021. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Vagy tök mindegy neki a testalkat, és a másik lányban a személyisége, kisugárzása fogta meg.
2021. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Mert undorító
2021. ápr. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a megcsalásra nincs jó indok.
2021. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
#1 párom kb 165 centi, én majdnem 170, és felszedtem most pár kilót. ugyanúgy szeret mint eddig, mert neki nem csak egy darab dugható hús vagyok, hanem egy egyenrangú társ. és én se attól tettem függővé a kapcsolatot, hogy ő milyen magas.
2021. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

#9 Nem értetted meg mire céloztam ezzel, marha könnyen lehet általánosítani hogy a fiúk nem szeretik a duci lányokat, a lányok nem szeretik az alacsony fiúkat.

Nem azért csalta meg a kérdezőt a párja mert duci hanem mert a srác egy féreg.

De ha ennyire zavarja a kérdezőt hogy duci akkor lehet nem fog neki tetszeni amit most írok de arra is van megoldás, szerintem ki tudja találni hogy mi...

2021. ápr. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!