Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki van még ezzel hasonlóan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van még ezzel hasonlóan?

Figyelt kérdés

Röviden az van, hogy eddig sok fiúval ismerkedtem, beszélgettem, talizgattam, sok alakuló stb és eddig mégsem jött össze senkivel semmi komolyabb. És valamiért én általában az ilyen elérhetetlen fiúk iránt érdeklődök. Mindig az van hogy vagy nem alakul semmi vagy pedig van valakije. Ezt már nagyon unom. Nem tudom miért van ez de tényleg mindig olyan fiúkat nézek ki akikkel bonyolult a helyzet. Mindig azon kell kattogni vajon mit akarhat mi járhat a fejében mit gondolhat, ő is úgy áll-e hozzá mint én, gondolkozok rajta lépjek-e jobban mit lépjek mit mutassak ki mit csináljak, vagy várni kéne rájuk míg nem lesz barátnőjük. Ah ezekből elég volt, sok ilyen helyzet volt már belefáradtam. Ha egy fiú szóba jön nálam, biztos hogy bonyolult és elérhetetlen. Véletlen se olyan hogy pont szabad független, megszerezhető és könnyen összejöhetek vele, ah nem sose. Tudom hogy végre már olyanokat kéne keresnem akikkel könnyebb lenne, nem kéne rágódnom rajta csak menne minden simán. Alapból ritka ha megfog valaki, de úgy örülnék ha elérhető is lenne számomra. És ezek nem ilyen plátói szerelem típusúak, nem híresek, egyszerű hétköznapi fiúk, és nekem mégse sikerülnek a dolgok.

Lehet ebbe az is benne van hogy ugye valamiért mindig érdekesebbek az elérhetetlen személyek, tenni kell azért hogy alakuljon a helyzet. Ez a küzdés dolog szerintem valamilyen szinten nálunk lányoknál is megvan, nem csak fordítva. Mármint ez a gondolat hogy csakazért is az enyém lesz, értitek.

Más is van így ezzel? Kinek milyen tapasztalata van? Kort és nemet is írjatok

19/L



2021. ápr. 7. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Dettó. Eddig 3 alakulóban lévő dolog volt. Az első egyszer csak nem keresett többet, a másodiknál én nem akartam többet, mert teljesen más volt a személyiségünk, a harmadiknál pedig már betegesen féltékeny volt a lány. Konkrétan 2 randin voltunk túl, és már szinte magához akart láncolni, pedig csak csókig jutottunk. Szóval nekem sincs sokkal nagyobb szerencsém a lányoknál... 22/F
2021. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom beszélgessünk. 😅😂
2021. ápr. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Eh, de ismerős.

22/L vagyok és eddig egy komoly kapcsolatom volt, amit ezzel a "szép volt, jó volt, elég volt" jelzővel lehetne leírni.

Azóta ismerkedtem pár fiúval, de a legtöbb egyáltalán nem fogott meg, pedig normálisak voltak - jó, a többsége - de túl hercegiesen viselkedtek. Tudtam, hogy tetszek nekik, belsőm is megfogta őket valamilyen szinten, viszont nálam az ő összképük nem állt úgy össze. Volt aki külsőre bejött, de pár mondatnál többet nem tudtunk dumálni, és volt olyan akivel jókat beszélgettünk, viszont nem találtam vonzónak.

(Mondjuk én olyan vagyok, aki ezt közli a másikkal, hogy no-no, ha látom rajta, hogy nagyon beleéli magát, de ezt ne ilyen szívtelen flegma módon képzeld el. 😄)

Aztán jött egy srác, akit régebb óta ismerek látásból meg ismerősök által beszéltünk már pár szót, de nem fogott úgy meg benne semmi. Erre egyszer csak bekattant nálam valami és elkezdett érdekelni (amúgy valószínűleg a kisurgárzásába fogott meg valami, meg hogy mindig vidám, közvetlen volt). Persze én őt nem érdekeltem, amitől ő nyilván érdekesebb lett számomra. 😂 Nem mozdultam rá meg semmi ilyen, csak próbáltam beszélgetni vele, mint egy ember, de neki én nem voltam érdekes.

Utána jött a covid és azóta nem láttuk egymást, de azóta is van, hogy eszembe jut és ah.


Nekem, amúgy szerintem azért nem imponáló, ha egy srác tisztán kimutatja, hogy bejövök neki, mert úgy elveszik az egésznek a varázsa. Nem maradnak nyitott kételyek, amik miatt izgulsz kicsit. Szóval nem azt mondom, hogy tahósodjon be mindenki, hanem hogy maradjon meg egy picit a titokzatosság.

2021. ápr. 8. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Én férfi vagyok,nemsokára 20.

Hát azt tudom mondani,hogy gyakorlatilag szerintem egy kapcsolat természetesnek kéne hogy legyen. Tehát lehet,hogy a másiknak vannak ilyen dolgai,pl hogy valami nehezen megy. De a másik félnek nem ártana megértőnek lennie,és mondjuk ahelyett,hogy elküldené a másikat a fenébe mondjuk keresne valami megoldást ő is arra,hogy mit lehetne tenni. A meghallgatás már fél siker legalábbis szerintem. Illetve a hozzáállás. Kell valami mondatot alkotni,amihez mindkét fél tartja magát,mert elméletileg azt akarja. Sablonduma ugyan,de van ez a mindent megbeszelés. És mikor baj van?Aha. A nő kiakad,a pali is lehet kiakad,és megy a harc. Egyből megváltozik a szitu. Vagy az egyik fél részéről megoldható lenne,a másikéról pedig csak az ordítozás,vagy állandóan a pocskondia megy. Azoknak valóban nehezebb,akik igényesek. Az igények pedig kellenek,elvégre ki akarja leéélni az életét valakivel,aki csak pizzán él,vagy víz helyett csak kólát iszik?És emocionális téren is rengeteg igény van. Viszont sokan félreértelmezik! Pl a megértő nem azt jelenti,hogy nem fog nem kedvelni,ha valami rosszat csinálsz,mert az egybeütközik azzal,hogy őszinte. Nem kell magába zárni senkinek se amit gondol. Egyszerűen csak ebben a világban annyi olyan ember van,aki igénytelen,és csak olyan szempontokból igényes,amit igényes ember nem feltétlenül fog egyből adni. Tehát vannak a nők,akik csak pénzes pasikra buknak. Én pl az ilyeneknek fixen egy fénymásolt nyerő lottót adnék,mert kb ennyit érdemelnek. Nem azzal van a baj,ha stabil palit akar,hanem azzal,hogy a rolexet egyből meg akarja rendeltetni vele úgy,hogy még semmit sem rakott oda a kapcsolatba,csak a hátsófelét.

A csak menne simán az egy jó gondolat. Ami erőltetett,az nem kellemes. Ha elfogadsz tanácsot,akkor már a kapcsolat elején le kell szögezni,hogy mit akartok. Akkor akár hamar kiderülhet,hogy egymásnak valóak vagytok-e vagy sem. Van ez a tipikus a pali a harmadik randi végén nyögi be,hogy amúgy tetszik neki a csaj. És mivel semmi lépést nem tett,amivel nyilvánvaló lenne ez,a csaj arra gondol,hogy valószínű csak barátkozni akar. És hirtelen leszel a barátnőm?

2021. ápr. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3as, köszönöm szépen😍 Teljesen egyetértünk ugyanígy vagyok ezzel én is. Úgy látszik valaki tényleg érti miről van szó. Jól látod ezt, pontosan úgy van ahogy írtad.


4es, neked meg egyszerűen nem is értem a mondandód😅 Nem lehet kivenni mit akartál ezzel igazából mondani, kitértél mindenre össze vissza. Az egész egy nagy általánosítás. Meg az adott témáról is eleve eltértél, nem értetted meg. Itt nem a problémák kezeléséről volt szó.. Most csak a kezdő kialakuló dolgokról, hogy milyen típusú fiúk felé érdeklődünk. Te meg rendesen belementél a közepébe, köszönjük de nagyon nem erről volt szó.

2021. ápr. 8. 13:07
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

A gondokat csak akkor lehet kezelni,ha mindkét fél akarja. Tehát aki komolyba gondolkodik,az biztosan nem egyből ugrani fog,hogy mi az any*d van már,hanem megdumálja,mert érdeke a kapcsolat egészsége,és jóléte.

Tehát igazából ha az ellenkezője történik,akkor érdemes feltenni egy kérdést,aztán ha normális válasz jön rá meglehet beszélni. Elvégre egy érzelemtöltet van,ami miatt több reakció érkezik több erővel. De ezt meg kell tanulni kezelnie mindkét félnek. És hát ugye ki hol tart az EQ skáláján az életben.

2021. ápr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!