Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak ebben a helyzetben? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak ebben a helyzetben? 17/l

Figyelt kérdés
A húgom legjobb barátnőjének velem egyidős a bátyja, de eddig nem igazán foglalkoztunk egymással. Mármint, ha találkoztunk, azért mindig igyekeztem jól kinézni, de ő kábé mindenhova nézett, csak rám nem. Aztán teljesen váratlanul ért, amikor rám írt a névnapomon (nincs benne a naptárban a nevem), meg újabban lájkolja a képeimet a különböző közösségi oldalakon. Most éppen beteg az egész családjuk, és akasztottunk be a kerítésükre egy kis ajándékot. Miután észrevették, írt, és megköszönte a kedvességet, és még beszéltünk pár mondatot arról, éppen hogy vannak. És most nem tudom, hogy merjek-e neki írni, és ha igen, akkor mit. Elég kellemetlen lenne, ha kioffolna, mivel nem akarom kényelmetlenül érezni magamat a családja előtt, amikor a húgaink találkoznak. Ráadásul lehet, hogy a srác tetszik a húgomnak is. Szerintetek mi a jó megoldás? 17/l

2021. ápr. 8. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
íírj neki!!!:)
2021. ápr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki. Semmit nem veszitesz.
2021. ápr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem tudod, hogy mit, addig ne. Majd ha lesz mondanivalód neki.
2021. ápr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Thispain ***** válasza:
100%
Szerintem igen.
2021. ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj, hogy kioffolna. Ő is írt neked, nincs semmi, ha beszélsz vele te is. Nyilván egyértelmű a dolog :)

De ha nem nyomulsz, és laza vagy, nem árulod el az érelmeid, biztos nem offol.

Szerintem azért mielőtt jobban beleéled magad a dologba, tisztázzátok a hugoddal, hogy neki tetszik e.


Amúgy meg, nem ismerjük a srácot, de lehet, hogy éppen azért nem nézett rád soha, mert annyira tetszel neki. Ha magamból indulok ki...én olyan kis bátortalan vagyok, hogy nem merek ránézni. Csak titokban, amikor nem veszi észre.

Lehet hogy ő is így van ezzel..vagy volt. Meg a lájkok....Persze, ennek ne tulajdoníts nagy jelentőséget, nem a lájkokkal kéne szerelmet vallania :)


De egyértelmű, hogy észrevett téged, hiszen írt is...és tud a létezésedről ;)

2021. ápr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
A helyedben megvarnam h o irjon
2021. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is írj neki, mivel már ő is írt neked, így az ki van zárva, hogy ne akarna beszélgetni veled
2021. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Naaa írtál neki?
2021. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Csapasd ki neki
2021. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
irj neki
2021. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!