Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha együtt vagyok egy velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt vagyok egy velem azonos nemű non binary lánnyal akkor én lényegében pánszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 8. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Az vagy, ami csak lenni szeretnél.
2021. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Te milyen nemű vagy?


Egyébként, ahogy a #1-es írja. És már Freddie Mercury is megénekelte:

[link]

2021. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. A pánszexuális azt jelenti, hogy a partnered neme nem mérvadó abban, hogy szexuálisan vonzónak tartod-e őt. Ha nálad fontos, hogy milyen nemű, esetleg van olyan, hogy valakit a nemi identitása miatt nem tartasz vonzónak szexuálisan, akkor nem pánszexuális, hanem biszexuális vagy.


Csak egy példa: én lányok és nembináris személyek iránt is képes vagyok szexuális vonzalmat érezni, de fiúk iránt egyáltalán nem, legalábbis eddig még sosem találkoztam olyan fiúval, akit vonzónak éreztem volna. Biszexuálisként kategorizálom magam.

2021. ápr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Valaki elárulná, hogy itt mit jelent a bináris?
2021. ápr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
4-es, kb. 10 másodperc volt rágugliznom: [link]
2021. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
tudom, de szerettem volna látni a kiakadásod
2021. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és ő is lány, és igen nem igazán számít nekem hogy milyen nemű az adott illető és ezzel meg is válaszoltam a kérdésemet, köszönöm a válaszokat :)
2021. ápr. 8. 19:53
 8/13 terminator9000 ***** válasza:
10%
Az nem biszex?😅 kedvencem a furry neműek xD
2021. ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Istenem mennyi nem meg szexualitás van már... non binary meg minden sz*r. Minek cimkézni magad? Ha Őt szereted akkor Őt szereted ennyi.
2021. ápr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 terminator9000 ***** válasza:
12%
Túlérzékeny lett a világ és trend ez a sokminden
2021. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!