Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óriási hibát követtem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óriási hibát követtem el, azóta csak fájdalmat érzek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és neten elkezdtem ismerkedni egy lánnyal. Nagyon jól alakultak a dolgok, sokat beszélgettünk, filmeztünk stb., lány iránt ilyet még nem éreztem. A napjaim fénypontja volt, amikor végre vele beszélhettem.

Megbeszéltünk, hogy találkozzunk és áthívtam filmezni (ő 100 km-re lakik tőlem)

Meghívtam egyik haveromat is, hogy ne legyen neki annyira kellemetlen először hogy csak ketten vagyunk. Erre az este végére összejött a haverommal...

Én azóta szűnni nem akarók fájdalmat érzek, nem akarok beszélni egyikükkel sem, pedig szeretem őket. Ez a legrosszabb dolog ami csak történhetett volna.

Tudtok valami megoldást, hogyan vethetnék véget ennek a fájdalomnak és hogyan tehetném túl magam ezen az egészen?



2021. ápr. 8. 22:57
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
87%

Hogy magadra hívtál plusszba egy fiú ismerősödet,

ezáltal elismerted, hogy félsz a lánytól, még ha tudat alatt is.

Legközelebb ügyesebb legyél, gondolkozz előre.

Jó leckének fogd fel, és ne sajnáld magad.

2021. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
36%

Na barátom megosztok veled egy történetet és jobb kedved lesz (ha nem b..zd pofán mind a kettőt).


Egy szórakozó helyen megismertem egy lányt, aki mellesleg anyám barátnője volt, 19 éves kék szemű 10/10-es alkatú lány..hátra hívtam smároltam vele, fogdostam minden volt. Egyszer csak mondja hogy menjünk fel hozzá hát dugni...okés felmegyünk én már izzasztom a répát (ha érted mire gondolok), egyszer csak a konyhából kiszól, hogy kicsit át kell mennie a szomszédhoz, de 10 perc és jön.


Közben hallottam hogy keféltek+kopogott a csaj feje a falba..visszajött kb 30 perc múlva és én fogtam magam és eljöttem. Teljesen össze voltam törve...nem tudtam mit csinálni, majd egy nap valahogy megint keresett ez a k..va és áthívtam magamhoz, leszopattam, kidobtam :D ...ezután azzal a sráccal jött össze 2 hónapig akit a történetbe meséltem, de őt is megcsalta.

2021. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 terminator9000 ***** válasza:
91%
Előző miafaaasz xD, téged meg sajnállak de na, ne legyen kellemetlen, arra készült hogy csak 2 en lesztek meg na
2021. ápr. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
92%
Szegééény 😞 nagyon sajnálom... Figyelj, próbáld elterelni a gondolataidat, zárd ki őket a fejéből vagyis inkább próbáld meg. Filmezz, legyél a haverjaiddal (őt kivéve)....
2021. ápr. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
93%
Úristen elképesztő nagy ostobaságot követtél el, barátzónába zártad magad, és a haverod volt az izgalmas új fiú....
2021. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
93%

A barátodnak időben haza kellett volna húzni a csíkot vagy valóban el se kellett volna hívni.

Sebaj, lesz másik csaj és ügyesebb leszel!:) Fel a fejjel. Tudod, ami nem öl meg, attól csak erősebb leszel.;)

2021. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
94%

Ez tesó lecke volt, erős lecke.

Ha így ismerkedsz, akkor ne hívj el senkit xD

Nem is kell tudni a lánynak a létezésükről, senkivel nem osztom meg hogy kivel ismerkedem...

De amúgy meg ne bánkódj, gondolkodj már milyen csaj, nem vesztettél semmit.

2021. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
15%
Minimum egy pofon járna a csávónak! Ilyen ribiért meg nem kár.
2021. ápr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
93%

Rendesen "tökön lőtted" magad, Bro...

De egyetértek az előzőekkel, és fel a fejjel, no para! :)

2021. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
94%
Ilyet életképes ember nem csinál. Teljes öncockblock. Ezen még jó pár évig téped majd magad, és remélem több ilyet nem csinálsz. Mégis milyen hozzáadott értéke van annak, hogy nem kettesben vagy egy lánnyal akit meg akarsz hódítani és dugni?
2021. ápr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!