Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszerezni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megszerezni egy foglalt fiút?

Figyelt kérdés

Barátnője van a fiúnak (nem erős felhozatal, belsőre meg mégúgy nem) és meg kéne szereznem. Hozzáteszem már jóval előtte mi témázgattunk mármint alakulgatott a dolog csak hülyeségek miatt nem jött össze. De simán lehetne még valami csak én is hülye voltam még akkor. Mai napig lenne amúgy esélyem nála, tudom. Szóval hogy lehetne elérni hogy velem legyen? Nem tudom a csajjal hogy vannak meg, csak azt tudom hogy még mindig érdeklem. Láttam hogy viszonyul hozzám..

Az ilyen kis unalmas szenteskedésekből és kioktatásokból nem kérnék. (A teljes történetet nem tudjátok, de akkor megértenétek miért akarom ezt megtenni) Ha valaki tud valami jó tippet adni, megköszönöm. Meg aki volt esetleg ilyesmibe leírhatná.

És nem akarnék nyíltan rámenni meg minden, csak ilyen kis okosabban rafináltabban elérni a szándékom.

19/l



2021. ápr. 9. 16:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem sehogy. Ez nem szenteskedés, de ha veled akarna lenni és annyival jobb nő lennél mimt a másik lány veled lenne és nem veled.

Amúgy meg igazán leírhatnád az egész sztorit, mert nem tudom elképzekni miért ne lenne gerinctekenség elmarni valaki párját.

2021. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Sehogyan
2021. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Megvárod míg szétmennek, addig is barátkozol vele.
2021. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem gáz, hogy valaki 19 évesen ezzel foglalkozik.... Komolyan mint ha 12 éves lennél vagy nem is tudom..



Oké, hogy nem vágjuk a sztorit, de bárhogy is nézzük gerinctelenség lenne elvenni a lánytól a barátját.

Ha meg jól vannak, szeretik egymást, akkor minek akarod ezt elrontani? Ők boldogok együtt.

2021. ápr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
dobj egy privit, majd én segítek elfelejteni a srácot
2021. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Szerinted ha te el tudod csábítani a barátnője mellől, akkor mellőled nem fogja tudni más? xD Egyébként meg egyszerűen kezdd el fölvenni vele a kapcsolatot, kezdjetek el újból beszélgetni stb., aztán majd hozza magát a dolog.
2021. ápr. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Túl hosszú lenne belemenni a dolog előzményeibe és részletezni a helyzetet, most ez lényegtelen. Lehet gerinctelen dolog az ilyesmi, de ha van esélyed miért ne tehetnéd meg? Ha mindig azt néznéd másnak mi a jó sose lennél boldog. Gondolni kell magadra is, ha tehetsz azért hogy elérd amit akarsz miért ne élnél vele? Ha egy adott helyzetet a magad előnyére tudsz fordítani hát menjél bele, ha megpróbálod és sikerül akkor csak nyertél vele. Ha sikeresen jössz ki belőle és az lesz amit akartál akkor már nem volt rossz döntés. Ha mindig csak jó vagy, szent, önzetlen, alázatos akkor nem érsz el sok mindent sőt. Tenni kell magadért is ha el tudod érni érd el. Higyjétek el nem hiába vagyok ezen a témán most. Látok benne valamit tudom hogy sikerülhet. Tudom hogy viszonyul hozzám a fiú. És mielőtt valaki mondjuk jönne a könnyűvérűséggel, messze áll tőlem, nem olyan vagyok. Sose csináltam még ilyet. Most csak egyszerűen felismertem a helyzetet hogy tehetek valamit, csak egy kis löket kell tőlem a dologhoz. Másrészt meg ki honnan tudja hogy ők milyen “boldogok” együtt?😂 Ez merész kijelentés így ismeretlenben. Nagy általánosításokba vagytok. Néha jobb ha lazán áll a dolgokhoz az ember.

És csak úgy közlöm nem extra új dolog az ilyen. Hány olyan volt már hogy egy boldogtalan lapos kapcsolatból kilépett a személy mert a másik visszajelzésére várt amit meg is kapott. Hány olyan volt már hogy egy csaj el tudta venni a fiút más lánytól. Nem újdonság. És nem feltétlen lesz olyan a fiú vele is, nem kacsintgat másfelé ha az a lány fogja meg őt. Általánosítás...

2021. ápr. 9. 18:19
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Mit érne a világ rib*ncok nélkül?
2021. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8as Milyen kis értelmes vagy

Tedd meg te, ha még eddig nem volt meg😬 De előbb nyomd el magad innen ember

2021. ápr. 9. 19:39
 10/22 A kérdező kommentje:
9esnek is ajánlom😏
2021. ápr. 9. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!