Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akera0223 kérdése:

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Életemben először rám talált a szerelem... Össze jöttem a lánnyal mert mint kiderült Ő is érzett irántam szerelmet és Ő is vallott nekem szerelmet nem én. 1 Hónapig voltunk együtt... Elvette tőlem az első csókomat, minden héten egyszer találkoztunk. Csak azért egyszer mert elég nagy köztünk a távolság (80 km) de én meg próbáltam mindent elkövetni annak érdekében hogy szeressen. Tegnap közölte velem, hogy szakítani szeretne. És hogy nem én vagyok a hibás, csak mivel depressziós össze szeretné szedni magát 100%-osan, és emellett Ő nem tud egy párkapcsolatot fent tartani. De amikor próbálok em rá gondolni akkor is csak rá, és a vele töltött pillanatok jutnak eszembe... Amikor meg fogtam a kezét... Amikor át öleltem, amikor meg csókoltam... Azt tegyük hozzá hogy ez volt életem legelső párkapcsolata, és életemben most elször éreztem szerelmet... Folyamatosan sírok, fáj a fejem, rossz a közérzetem, és csak Ő jár a fejemben, és az hogy annak ellenére hogy milyen boldognak láttam amikor velem volt, annak ellenére nem szeretne velem lenni és ez nem miattam van... Amikor szakított velem, azazon a napon volt, amikor ott voltam vele (amikor elmentem ugye hozzá). És nagyon rosszul esett hpgy egyszerűen csak könnyedén kimondta azt, hogy nem szeretne járni velem... Nagyon rosszul esett, és csak ahogy mondtam csak a szép pillanatok jutnak vele kapcsolatban eszembe... Tegyük hozzá, én nem vagyok egy beszédes, és volt amikor csönd volt... De ennek ellenére amikor csönd volt, akkor mindig meg csókolt, vagy olyat tett amit nagyon szerettem... Röviden próbált a kedvemben járni, és ugyan ezt tettem én is... Kérlek titeket segítsetek át vészelni nekem ezt a helyzetet köszönöm. És elnézést az összeszedetlenségért...

16/F



#szerelem #szakítás #tiniszerelem #Hogyan lépjek túl rajta
2021. ápr. 12. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Az élet nagy problémái
2021. ápr. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Salilala ***** válasza:
100%

Ha szereted, elengeded, és ha ő mégis szeret, úgyis visszamegy hozzád. De ha nem, legalább el lesz engedve...

Ezt egy könyvből szedtem :D

2021. ápr. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

80km még semmi:)

Amúgy annyi kérdés van arról itt hogy hogyan tudnád átvészelni...

Vond el a figyelmedet,találkozz barátokkal,közös progik stb.

2021. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fog menni hozzád. Várj, amíg összeszedi magát. Aztán ha szeret, majd visszajön. Addig próbálj nem rá gondolni, hanem a sulira, barátokra. Beszéld ki magad a legjobb barátodnak, menjetek el kávézni! :)
2021. ápr. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. válasz: Köszönöm szépen :D. Kétlem hogy vissza fog jönni ugyanis azt mondta, hogy nem tud kiigazodni az érzésein, meg hogy bírjam ki valahogy... Még ha nagyon rosszul is esik ez az élet. Nem habos torta... De azért nagyon szépen köszönöm egy kicsit segített és fel dobott :)
2021. ápr. 12. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2021. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ahogy előttem is írták, próbálj meg túllépni rajta, és ha össze szedi magát, biztosan fog újra kezdeményezni! Ha nem is lesztek újra együtt, barátok még lehettek, mond meg neki hogy megérted őt, és hogy ha kell támogatod, számíthat rád. Ezután ne zaklasd, hagyd hogyha akar keressen, ha keres, egyértelmű hogy akar még valamit, ha sok ideig nem nyit feléd, valószínűleg kezd elfelejteni.. elég szívás.

Nekem is volt hasonló tapasztalom,az segít hogy szerettel gondolok vissza rá. Nem rágódok azon hogy lehetett volna másképp is..

2021. ápr. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!