Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha a barátnőm nem nagyon akar velem beszélni, amikor menstruál?

Figyelt kérdés

Ismerkedésünk szakaszában is volt olyan, amikor csak eltűnt napokra, vagy nagyon szűkszavúan válaszolt. Amikor összejöttünk kb 2 hónapja közölte, hogy amikor megjön neki, akkor inkább egyedül szeret lenni és reméli megértem.

Nem vagyok nő, nem tudom ez mivel jár és sajnálom is. De ez szerintetek normális így, hogy egy pár vagyunk és nem akar ilyenkor beszélgetni se? Természetesen nem együtt élünk. Másnál is van így?



2021. ápr. 12. 14:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Igen, biztos nagyon szarul erzi magat es a kedve is rossz. Nyugi, ha elore megmondta akkor nincs semmi baj

Egyes lanyok ilyenkor kiallhatatlanok tudnak lenni, de ez teljesen ertheto

Ilyenkor rossz a kozerzete es nem akar beszelni nagyon senkivel meg lehet hisztis.

Valaki jol birja valaki nem, nyugi ez teljesen rendben van. Bar altalaban ilyenkor a lanyok beszelnek ugyanugy masokkal, panaszkodnak, a sracok meg probalnak egyutt erezni veluk es jobbkedvre deriteni oket:D

L

2021. ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy mindenkiből mást vált ki, csak nekem fura volt, mert előző barátnőmnél nem volt ilyen. De ha így van rendben, én elfogadom, csak ezért nem értettem.
2021. ápr. 12. 14:28
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Érthető, gondolom fájdalma van vagy valami, én is mondjuk ingerlékenyebb vagyok és idegesebb, szóval aki ismer az még érti.... Ne izgulj, pár nap és jobban lesz 😊
2021. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Nekem egyik barátnőm annyira görcsölt egy pár évig, hogy felkelni alig tudott és hányt is a fájdalomtól. Szerintem teljesen érthető, ha nem akar csevegni ilyenkor valaki.
2021. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ugye férfiként én ezt érthetem teljesen és eddig más tapasztalatom volt, ezért is volt furcsa ez a kérés, de most így teljesen világos. Kicsit rosszul is érzem most magam, hogy megkérdőjeleztem.
2021. ápr. 12. 14:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem menstruációkor vannak olyan gondjaim, hogy stresszesebb vagyok, hanem tök spontán. De ha tudom, hogy a napokban elviselhetetlen leszek, akkor inkább nem beszélek azokkal, akiket szeretek. Mindenkinek jobb, ha nem harapom le a fejét egy nehezebb időszakban. Na neki a menstruáció ilyen, hát most na, kinek mi
2021. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem stresszesebb vagyok ilyenkor, hanem zombi, mintha lemenne a vérnyomásom, nézek ki a fejemből és fogyatékosnak tűnök. Ezt azért egy kapcsolat elején nem reklámoznám :D
2021. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Igen, normális. Ilyenkor hisztisebb is biztos, fáj a hasa, hányingere is lehet.

Hidd el, jobb, hogy lemaradsz róla 🤫

2021. ápr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Érdekes látni, hogy mindenkire máshogy hat és máshogy éli meg.

Teljesen érthető hogy nem akar így indítani.

Kitartást lányok.

2021. ápr. 12. 16:54
 10/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ebben a fázisban normális.
2021. ápr. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!