Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány érdeklődik aziránt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány érdeklődik aziránt hogy mikor születtem (ergo csillagjegyem), akkor az annyit jelent hogy elképzeli, sőt analizálja hogy mennyire jönnénk ki egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Biztos már az esküvőt tervezi
2021. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
amúgy nálam ez így van :DDDDDDDDD
2021. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez van akkor a lánynak csúszik a kuplung...
2021. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen, én általában ezért szoktam megkérdezni. Nme tulajdonítok neki nagy jelentőséget, de ha rákérdezek akkor nyilván érdekel az illető. 😄
2021. ápr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
az nem lehet, hogy csak simán fel szeretne köszönteni szülinapodon és megkérdezte , mikor lesz?
2021. ápr. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Az azt jelenti hogy egy ostoba lányról van szó, aki azt hiszi hogy a születésed ideje befolyásolja a személyiségedet.
2021. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

#6 vagyok

Ha csak azt kérdezi meg hogy mikor születtél akkor valszeg majd csak fel akar köszönteni.

Ha csak te hiszel és magyarázod bele ezt a csillagjegyes gyökérséget, akkor te vagy hülye :)

2021. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én utána megkérdeztem hogy horoszkóphoz van-e köze és azt mondta hogy igen. Aztán beszéltünk jó hosszasan a horoszkópokról. Szóval biztos hogy az miatt kérdezte, nem csak a szülinapom miatt.
2021. ápr. 14. 00:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ezt komolyan venni.

Én is szeretek horoszkópokról olvasni, vagy hogy kivel illenék össze ilyesmi:D


De ettől még nem választok Ikreket mert hogy az illik hozzám.


Szerintem szimplán csak olvasgatni akarja a tiedet és ennyi.

Ha meg beszéltetek erről, akkor látod, hogy mennyire foglalkozik ezekkel(pl betegesen vagy csak hobbi)

2021. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
65%
Hármason olyan jót nevettem, köszi :DD
2021. ápr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!