Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szeretik a nagydarab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a nagydarab fiúkat?

Figyelt kérdés

Bejön nekik az olyan?Nem félnek tőlük?Mármint ismerkedni,találkozni összejönni.


Ne egy 2 méteres 180 kilós óriást vegyünk példának hanem pl egy 180-181 cm-es 89-92 kilós srácot,se nem akkora,mint egy ház,se nem vékonyka.


Pl van egy lány és egy fiú neten ismerkednek,meg is van a bizalom,szeretik egymást,már ott van a dolog,hogy találkozzanak,a lány olyankor miért fél a termete miatt elmenni hozzá?



2021. ápr. 14. 13:16
1 2
 1/18 anonim válasza:
79%
Hát azért ez nem olyan nagy termet, én is kb ilyen vagyok, igaz 85 kg.
2021. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ja, a közepesnél egy kicsit nagyobb.
2021. ápr. 14. 13:24
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nekem sokkal inkább bejön mint a pálcika alkat. A barátom is ilyen méretekkel rendelkezik kb nekem meg tetszik hogy majdnem 2x akkora mint én😍.
2021. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És az elején nem féltél tőle találkozni? Vagy nem tudom,hogy netről ismerkedtetek-e meg.
2021. ápr. 14. 13:27
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Én kifejezetten szeretem azt, ha egy férfi nem vékony. N
2021. ápr. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztő egyáltalán ha nagyobb a srác. Van egy egészségesen nagyobb testalkat, az szerintem jobb, Minthogyha látszana az egész bordája, nekem az kicsit kiábrándító, de a külső nem minden!
2021. ápr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. ápr. 14. 14:24
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Ez normál alkat, egyáltalán nem nagydarab. Ez lenne az egészséges, nem a túlsúlyos/agyongyúrt vagy épp a ropi.

Én amúgy kisnövésű nőként tényleg nagydarab (185-190 feletti, 100+ kg) férfiakkal dolgozom együtt, szóval egyáltalán nem félek tőlük. Bántani meg sajnos egy 170 centis is tudna, hiszen nyilván neki férfiként akkor is erősebb a fizikuma az enyémnél, ha alacsony.

Egyébként én inkább egy vékony pasinál “félnék” olyan értelemben, hogy a látszó bordák, vékony, nagyon eres kar, pipaszár, csont telibe kilátszik kategóriájú lábak nekem rettentő kiábrándítók.

2021. ápr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8-as


Azért 100 kiló felett nem vagyok meg nem is voltam sose, akkora medve nem vagyok. XD


Kicsi zsír van rajtam,de nem úgy ,mint pl Tirpának. Ilyen enyhe muffin top.

2021. ápr. 14. 15:09
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Én a tényleg nagydarab pasikat szeretem, nekem a 182 centi alacsony lenne. :) Ez a súly pedig ilyen magassághoz rendben van, nem testes, bár nagyon nem mindegy, hogyan oszlik el.
2021. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!