Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akiknek csak az ázsiai fiúk/férfiak tetszenek? L

Figyelt kérdés

Mindig kérdezik tőlem, hogy miért nincs barátom (sose volt még), de nem tudok rá mit válaszolni, mert egyszerűen nem jönnek be a magyar fiúk/férfiak. Mióta koreai, kínai, japán doramákat nézek, és k-popot hallgatok (kb 10 éve), azóta teljesen odavagyok az ázsiaiakért :D

Más is van így?



2021. ápr. 14. 21:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Nem nincsenek. Te vagy az egyetlen ember ezen a földön akiknek az Ázsiai palik jönnek be.
2021. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

Najó, akkor nem csak én vagyok így ezzel

Nem tudom nekem mindig is bejöttek az ázsiai fiúk. Jobban mondva nem is az a teljesen tiszta ázsiai hanem picit olyan beütésű. Kicsit ilyen “keverék”, ahogy az arcán és a szemén látszik hogy olyan. Picit nagyobb arccsont meg ilyenek. Szóval ha csak olyan beütésű, ah nagyon eseteim. Régebben megismertem egy olyan fiút, már elsőre nagyon megtetszett úgy mint eddig soha senki, és teljes mértékben úgy érzem nekem ő az igazi. Aztán láttam az anyukáját és ő fullba ázsiai, úgyhogy a fiú ilyen keverék lehet. Engem olyan szinten vonzanak az ilyen fiúk.. Akik ismernek azok tudják ezt rólam. Tehát nekem ha ideált kéne mondani, az olyanokat választanám. De akkor akad más lány is aki így van ezzel.

2021. ápr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%
Amíg nem fetisizálod őket, és nem azért jössz össze egy fiúval, mert ázsiai, hanem mert tetszik, és épp pont véletlen ázsiai, addig nem baj.
2021. ápr. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudlak érteni. 13-14 éves koromban voktam ezzel én is így nagyon. Egyszerűen nekem is csak a koreai srácok jöttek be, az európai kinézeted egyáltalán nem csíptem. Aztán változtam, nőttem, és egyre változtak az érdeklődési köreim. Elkezdtem mást is hallgatni a kpop és pop-on kívül. Felnőttem és megtaláltam a saját stílusomat. Mostmás kifejezetten a vörös, kékszemű, szeplős fiúkért vagyok oda. :DD


Semmi képpen ne keseredj el. Vagy kinövöd, vagy így maradsz és találsz magadnak valami helyes koreai csávót, mindkettő tetszetős opció :))))

2021. ápr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. De nem a kpop miatt.
2021. ápr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
71%

Hát ennek eléggé fetisizáció szaga van, bár no kinkshame.


Amúgy nem lehet, hogy azért van, mert a doramákban a legszebb/legjóképűbb koreai pasik vannak, míg magad körül az átlag magyarokat látod? Csak mert most szólok előre, hogy a Kim Szuhjon,Hjon Bin, Pak Szodzsun és társaik nagyon nem olyanok, mint egy átlag koreai srác.

2021. ápr. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon tetszenek az ázsiai pasik, teljesen odavagyok értük, de azért nem csak ők jönnek be. Nekem már azelőtt is nagyon tetszettek, mielőtt tudtam volna, hogy mi az a kpop meg a doramák.
2021. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is tetszenek, főleg a japánok és a koreaiak *-* (a kínaiak nem igazán)

Olyan igényesek, és nem igazán érdekel a sok rasszista majom aki csak annyit mondd hogy húzottszemű meg kutyaevő stb..

Szóval igen, nem csak te vagy az egyetlen ✨

2021. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lányok fiúként.
2021. ápr. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
36%
Én is nagyon bírom őket. A BTS a kedvencem. Onnan is Tae. Nekem a kóreaiak bejönnek tökre.
2021. ápr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!