Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy ne?

Figyelt kérdés

Nem ismerjük egymást személyesen,de 1-szer beszélgettünk egy keveset néhány napja online. Nagyon szimpatikusnak találom, csak az lenne a "baj", 250km-re lakunk egymástól :/

Ebből lehetne valami? Ráírjak?

Mindketten 18 alattiak vagyunk, én vagyok a lány.



2021. ápr. 18. 12:01
A kérdező szavazást indított:
Igen!
Ne!
22 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
250km? Az még akkor is sok lenne, ha már lenne jogsitok és autótok, de így gondolom, csak busszal vagy vonattal tudnátok eljárkálni egymáshoz, az meg ekkora távon gyilkos. Szerintem közelebb keresgélj párt, mert tiniként ez a párkapcsolat dolog nem valami működőképes dolog, kb alig látnátok egymást.
2021. ápr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
távkapcsolat*
2021. ápr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne.

Ha idősebb lenne valamelyikőtök akkor oké de tiniként nincs megoldás

2021. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne. Ebből csak rossz fog kisülni. Ennyi idősen nem fogjátok bírni a távkapcsolatot.
2021. ápr. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
250 km... 18 felett sem mennek bele így semmibe az emberek, nem hogy 15-16 évesen:c
2021. ápr. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!