Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit, aki nagyon megfogott?

Figyelt kérdés
Nem volt semmi köztünk de mégis nagyon erős vonzalmat érzek egy fiú iránt. De az a baj hogy nem tudom elengedni sehogy sem mert nagyon rég volt amikor elkezdtem vonzódni hozzá. Nagyon mély nyomot hagyott bennem. Az elmúlt két és fél évem másról nem szólt csak róla. Miatta lettem idegroncs, miatta változott a személyiségem, miatta lettem bunkó másokkal. Nagyon félek hogy miatta nem lesz majd egy kapcsolatom sem, mert örökké ő fog az eszemben járni. Miatta nem veszek figyelembe más fiúkat. Mi van ha ez nem fog elmúlni soha? Lehet tenni valamit ellene? Volt már valaki hasonló helyzetben? Ha igen, hogy sikerült kimászni ebből az egészből?
2021. ápr. 18. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
3 éve szakítottam az egyik barátnőmmel, én miatta mentális beteg lettem,meg depressziós annyira tönkre tett, és miatta azóta nem is volt barátnőm...nem is kellett eddig a pontig. Most már TALÁN összejönnék valakivel, de nagyon meggondolnám ki is az...idő kell.
2021. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:

Nem "miatta", kedves kérdező és 1. válaszoló, hanem magatok miatt. A másiknak nincs rá befolyása, hogy belőletek milyen érzéseket vált ki akár akaratlanul is.

Kérdező, általában az szokott segíteni, ha megszakítod a kapcsolatot és kerülöd a jelenlétét, mellette keresed mások, új emberek társaságát.

2021. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!