Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok az esete a srácnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noémi 2005 kérdése:

Ha nem vagyok az esete a srácnak?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám el érni hogy változzon a véleménye?Mit tehetnék?

2021. ápr. 19. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2021. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben nem nagyon tudsz mit tenni. Szerepet játszani és nem önmagadat adni azért, hogy valakinek szimpatikus legyél nem éri meg.
2021. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj semmit!

Ne küldj neki képet a melledről és a fenekedről, ne írj neki minden nap!


Nem jössz be neki, kár erőltetni, majd bejössz másnak. Nagyon szánapmas tud lenni, amikor egy lány már mindenáron meg akar szerezni egy srácot! Őrizd meg a méltóságod!

2021. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen vedd tudomásul, hogy nem vagy az esete.

Ugye, Te sem veszed meg azt a cipőt, ruhát, ridikült, ami nem tetszik?

Ugye, nem akarsz kapcsolatot tartani olyan sráccal, aki majdnem megbolondul érted, de ő nem az eseted?

Keresni kell a mindkettőtök részére szimpatikus párt.

2021. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sem kéne hozzá igazítanod magad. Ha nem jössz be neki, akkor nem jössz be neki. Van még pár srác a világon, rajta kívül is.
2021. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!